Sizce bu, Canan Karatay ve Gürkan Kubilay arasındaki diyet savaşlarının galibi kim olur?

En kronik sorunumuz. Hangi konuda olursa olsun, iki uzman asla birbirine hak vermez, mutlaka zıttını söyler.Sizce bu, Canan Karatay ve Gürkan Kubilay arasındaki diyet savaşlarının galibi kim olur?Bu hocamız, "tere yağı ve kırmızı etten uzak durun, günde 5 öğün yiyin, mümkün olduğunca sebze tüketin, yemek yerkende enerji harcarsınız, az ama sık beslenin"derken

Bu hocamızda "2 öğün, sağlam beslenin, 3 eh, kırmızı et ve tere yağı iyidir, bol bol tüketin, ekmek ve şeker asla tüketmeyin çok yemekten ziyade vücudun besin alabileceği gıdaları tüketin" diyor.
Sizce hangisi haklı?

Güncellemeler:
2ay Ben @Clair_de_Lune nin bana dedikleri ve gördüğüm fayda neticesinde, Karatay'cıyım ama sizceyi metak ettim.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Kaç kilo verdin :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Hocam ben size direk eig versem, bu sorudan cayabilirmiyim?😊😊😊
      amacım çift rakama düşmek 😊. Şekeri kesmem çok büyük başarı. Ekmeği (lavaş hariç) ve sabah poğaçalarını kestim ama sıfır spor (tembelliğin dibini kazıyorum adeta) ve vardiya usulü çalışmanın getirdiği dengesizlik. Biraz daha iradeye ihtiyacım var. En azından üç kilou geri almadım.😳

• 2ay

Bilemem. Onu en iyi sen bilirsin. Ama ben inanırım, seni okuduklarımla inanırım. senin, insanları ulunorta ezmeyen, onlara karşı üstün olmaya çalışmayan, onların kötülüğe maruz kalmaları için uğraşmayan, onları asla öldürmeyecek bir insan olduğuna inanıyorum.😊

• 2ay

Tesekkur ederim.. hakkimda iyi bir sey diyen biri olmasina memnun oldum :(

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hepsi palavra ben inanmıyorum hiç birine.. İnsan yaşamında ki beslenmede en büyük faktör genlerimizde ki insülin direnci denilen bela.. Kimi manda gibi yer kilo almaz kimi ii dilim ekmek yer kilo alır.. Metobolizma denilen düzen yapacağınız tek şey spor spor spor.

0|2
    0|0
    • 2ay

Karatay diyeti, insülin direncini kırarak vücudun sağlıklı çalışmasını amaçlıyor. Sağlıklı çalışan vücut da kilo vermeye başlıyor. Bu anlamda ortaya koyduğu şey günlük diyet listesi değil bir yaşam şekli.

• 2ay

Çok üzüldüm :/ Geçmiş olsun...
      Maalesef doktorların çoğu hastalarını müşteri olarak görüyor. Veya bir mecburiyet.. :(

• 2ay

@Clair_de_Lune inisülün kullanmaması gerekirken inisülün başlatan ve günde 130 üniteye çıkaran doktor prof da olsa Allah belasını versin..

• Canan hoca

0|1
    0|0
Yükleniyor...