Benim annem nasil bir anne? Biraz uzun okuyun lutfen tavsiyelerinize ihtiyacim var?

Kendimi bildim bileli evimizde hic huzurlu bir ortam yok. Bu evin samar oglani benim, kim neye sinirlense gelir hincini benden alir. Annem neye sinirlense hincini hep benden cikarir, benimle arasi gayet iyiyken bana tavir aliyor uzuyor beni. Sinirini benden cikariyor ama beni yiprattiginin farkinda degil ya da umrunda degil. Annemi hic bir zaman memnun edemedim, hicbir zaman söyle kalpten aferin kizim seninle gurur duyuyorum seni seviyorum gibi seyler duymadim. Hic annemin gelip bana sarildigini, öptugunu hatirlamam. Buna ragmen ben anneme duskundum, giderdim öpmek icin sarilirdim. Beni iterdi of git diye.. Artik bende sogudum. Beni surekli elestiriyor cok kirici bir bicimde. Onemsiz seyler yuzunden beni cok kiriyor. Haddi hesabi yok yazmak isterdim ama hangi birini yazayim. Ben öyle cok alingan biri degilim, ama duygusal bir insanim. Annemle hep cok iyi iliski kurmak istedim. Ama o bana her saniye anlamsiz bir sekilde tavir aliyor. Onun yuzunu yere getircek hicbisey yapmadim. Aileme en duskun ve en sadik cocuklari gercekten benim. Abimler onu üzer, o gelir beni üzer.. Beni isini yaptirmak icin kullaniyor, bu da beni gururuma dokunuyor, isine yaramayinca kendince beni yok sayiyor. Annem kucuk abimle cok iyi anlasir, ama bazen abime sinirlendigi zaman en sevdigi cocugu o oldugu icin ona hic kizmaz, gelir butun hincini benden alir. Fiziksel bir siddet yok ama psikolojik kesin var. Annemi ben defalarca affettim. Kucukken beni babama kizdigi icin dövmustu aglamami duymasin komsular diyede agzimi kapatmisti nefessiz kalmistim onun travmasi hala var acisi hala var. Annem beni anlamak istemiyor ben kendimi anlatamayinca aglamaya basliyorum ve annem aglamamla alay ediyor taklidimi yapiyor. Yinede annemin her zaman yaninda olan benim her kosulda ama bosuna. Benim degerimi anlamiyor. Hem buyuk bir öfke duyuyorum, hemde ona hic kiyamiyorum o benim herseyim ama ben onun hicbirseyi olamiyorum dusmaniyim sadece.

Sizce ne yapmaliyim cok uzuluyorum anca bunlari yazabildim...

0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...