Polise şikayet ettiğim kişi şuçlamasını reddederse?

Arkadaşlar bir tanıdığım değerli bir eşyamı çaldı hırsızlıktan dolayı 2 hafta önce cezaevinden çıktı ben polise bildirsem hırsızlık olayını aradan 3-5 gün geçti şikayet ettiğim kişi inkar etse ne olur

1|1
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme onu öttürürler o hal dönemindeyiz çok şükür :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten itiraf ederse geri isticem getirirse zaten sıkıntı yok ha olurda getirmezse o zaman işin rengi değişir

• 2ay

Onlar bana söyledi zaten ben farketmedim onların söylemesiyle ben anladım

• 2ay

daha iyi oldu bu. Ama keşke sende görseydin.

En İyi Kız Görüşü

• İnkar ederse senin kanıtlaman gerekir bunu başarırsan istediği kadar reddetsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O kişi soruşturma yer. Sabıkası olanları hemen bırakmazlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ev soymaktan ve senelerce ufak tefek hırsızlıklardan yattı çıktı, eroinman çalışmıyor hiçbir maddi geliri yok 3 tane şahit var olayın yaşandığı güne şahitlik eden ve hepsi aynı şeyi söylüyor

• 2ay

O halde inkar etse dahi bunu kanıtlayamayacağından hakkında soruşturma başlatılır ve şahidiniz olduğu için siz haklı çıkarsınız ve o kişi ceza yer.

• önce delile bakılır, delil ve ispat yoksa suçsuzdur

0|0
    0|0
    • 2ay

Şahitler var o gece orda olanlar

• 2ay

Yani somut bir ispat yok ama 3 tane şahit var hepside aynı şeyi söylüyor hırsızlığın yapıldığı gece ordalardı senelerdir hırsızlık yapan çocuk, eroinman,1 lira cebinde paraya ihtiyacı var, çalışmıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Delile ihtiyacın var. Görgü tanığı, video ses fotoğraf kaydı gibi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Olaya bizzat tanıklık eden şahitler varr senelerdir hırsızlık yapıyor zaten en son hapis girdi ev soymaktan yattı çıktı evin içinde masada duran eşya gece yarısı o kişi gittikten sonra kayboluyor ve bulunamıyor

• 2ay

Herhangi bir maddi geliri yok ihtiyaçtan çalıyor ama oldu ki inkar etti

• 2ay

Polise bildirilicek o eşya alanına kadar çünkü maneviyatı inanılmaz büyük paha biçilemez bir şey ve böyle bir şeyi kabul edemem

• kanitlaman gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...