Çok yakın bir arkadaşım saatimi çaldı?

Ssssia
Arkadaşlar merhaba çarşamba gecesi tayfun diye bir arkadaşımla sevgilimin evine gittik tanıştırmaya zaman geçirmeye tayfunu uzun süredir tanıyorum parası olmayan yıllardır hırsızlık yapan bir çocuk ve hapisten yeni çıktı yine hırsızlık yüzünden ben elimden geldiğince para veriyorum ve her gün görüşüyoruz benden başka da arkadaşı yok nerdeyse sevgilim problem yapıyordu tayfunu o gün götürdüm tanıştılar falan ben bir ara saatimi çıkardım saatiminde maddi manevi değeri var annem seneler önce almış ve maddi olarak değerli bir saat masaya koydum geceye doğru tayfun gitti sevgilim saatimi sordu kolumda görmeyince bende masanın oralarda bir yerdedir bakarız sonra dedim yok masada dedi bakarız falan dedim çünkü orda bıraktım ve eminim sabah oldu giyindim falan saat yok ortada bulamıyoruz acelem de vardı dedim burada bir yerdedir bakarsın dedim sevgilime 3 gündür saat yok ortada ve tayfun geliyor aklıma ama yapmaz diyorum bana artık adım gibi eminim tayfuna yazdım işte çok kibar bir dille dedim o geceden sonra kayboldu paran olmadığı için çalmak zorunda kalmış olabilirsin en azından söyle ki aramiyim evin içinde çünkü maddi manevi değeri var sattıysan da biliyim ona göre hareket ediyim dedim görmedi mesajımı ben şimdi napiyim? Saati kesinlikle geri isticem ama satmıştır parasını da yemiştir alamaz saati geri parası yok madde kullanıyor çingenelik yapmak istemiyorum ama sevgilim ona evini açmış misafir etmiş benim ona yedirdiğim paranın haddi hesabı yok ödemeye kalksa ödeyemez gerçekten parası yok çalıştığı yerler maksimum 2 gün sonra atılıyor ama ben o kadar şey yaparken ona insan böyle bir arkadaşına da hırsızlık yapmaz ya? Açlıktan ölsem benim üzerimde hakkı olan birine ben ihanet etmem? siz olsanız ne yaparsınız? Ne yapmalıyım
Çok yakın bir arkadaşım saatimi çaldı?
3 Cevap