Düğünlere karşı mısınız? Siz düğün yapmayı düşünüyor musunuz?

Düğünlere boşa masraf gidiyor millet için diyenler olabilir ya da tam tersi. Sizin düşünceniz nedir?
Veya düğününüz nasıl olmalıdır? Kına nişan bunlara da olumlu bakıyor musunuz?

Güncellemeler:
2ay Erkekler merak etmeyin soru sizlere de sorulmuştur 😂😂😂

0|0
17|6

En İyi Erkek Görüşü

• Düğünler sıkıcı oluyor.. gerçekten davetlileri eğlendirebilecek bir organizasyon yapamayacaksan yapılmamalı diyorum düğün filan. Saloncuları zengin etmekten başka bişey değil bu.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aaaaa ayıpsın tabiki kır düğününden aşağısı olmaz :) Kendim için yapıyorum, masraf olsun. Çalışır kazanırız nolmuş ;)

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynennnnn katiliyorum 😄

Erkekler Ne Diyor 5

• Düğünlere karsi degilim. Neden karsi olayim ki. Benim düğünüm de silahlar susmamali :D Silah sikilmayan düğün, düğün değildir benim için :) Şimdiki düğünler zaten pek hoşuma gitmiyor iki saatte bitiyor eskiden iki buçuk gün sürerdi ne günlerdi...

1|0
    0|0
    • 2ay

Vaay iyimis insallah olur oyle bir düğünün 😄
      Aynen eskiden baya uzun surerdi sanirim ama bizim burda dugunler 7-8 saat suruyo bence fazlasi sıkıcı tabi insanlarin yaptigi düğüne bagli o da...

• 2ay

Inşallah ama bence eskiden daha zevkliydi uzun sürmesine rağmen insan pek sikilmiyordu, şimdi kapali ortamlar da az sürmesine rağmen insan daha çok sıkılıyor.

• 2ay

Aynen oyle valla 👍

• Düğün olmaz sa olmaz kır düğünü olacak hemde 😀

1|0
    0|0
  • sen düğün yapmayıp masraftan kaçarsan gelecek olan takılar da kaçar

1|0
    0|0
  • Sen ne dusunuyon

0|0
    0|0
  • Hem düğüne hem evliliğe karşıyım

0|0
    0|0
    • 2ay

Sebep nedir :D

• 2ay

Anladim yani cunku olabilir bazi insanlar ironi yaparak konusuyor bu yuzden sadece emin olmak istedim sende yanlis anlama :)
      sende mutlu olursun insallah

• 2ay

Amin.

Kızlar Ne Diyor 16

• Hepsine gayet olumlu bakıyorum insan kaç kere ilk defa evlenir ki o yüzden güzel hatıraları olmalı insanın

1|0
    0|0
  • Büyük düğün sevmiyorum ailemle ayrı küçük bir düğün arkadaşlarım ve eşimin arkadaşlarıyla parti tarzında bir şey yapmayı düşünüyorum evlenirsem tabi 😂

1|0
    0|0
    • 2ay

İyi dusunmussun zaten bir suru tanimadigin insanlarin dugune gelmesi sacma bence ya en guzeli aile arasi ve arkadaslarla bu düğünü gecirmek

• Jeton ile açılan kapılar var. Jetonu atan içeri giriyor. Hah, onun çeyrek altınlısını düğünde yaptırdım mı, halloldu:D

1|0
    0|0
  • Ben istemiyodum ama müstakbel eşimin tarafı bu konuda çok ısrar etti ailesinin tek erkek çocuğu olduğu için. Ufak bir düğün yapacağım.

1|0
    0|0
  • hayatında bir kez evleneceksen en guzel dugun senın olmalı paraya kıyıcaksın sonucta bes dakıkalık nıkah bana gore degıl

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen oyle cok dogru. Hem bir kere evleniyosun niye bu kadar masraf edeyim diyenleri de anlamiyorum. Evlenmeyi bu kadar degersiz mi goruyolar ki bir kere evleniyosun diyip geciyolar. Cok özel gunler bunlar guzel anilar..

• 2ay

aynen evlencekmısın sen yoksa

• 2ay

Yok aklima geldi de bir gorusleri merak ettim sadece

• Farketmez

1|0
    0|0
  • Yapcam tabi

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum kararsızım

1|0
    0|0
  • İstemem düğün.

1|0
    0|0
  • Düğün sevmem nikah yeter

1|0
    0|0
  • Karşı değilim ama ben yapmam hem gereksiz masraf hem de o kadar saat o kalabalığa gelemem

1|0
    0|0
  • zaman ve para kaybı yapmayın la gidin nikah yapın kulak sağlığına da zararlı hem

1|0
    0|0
  • bidaha mi evlenecem

1|0
    0|0
  • Avartılı düğünlere karşıyım. Sade bir kır düğünü olsun isterim.

1|0
    0|0
  • Çok aşırı bir harcamayı bende uygun bulmuyorum. O para daha iyi yerlerde kullanılabilir.

1|0
    0|0
  • Karşı değilim

1|0
    0|0
Yükleniyor...