Kaynanamla aynı evde yaşamaktan bıktım?

1.5 yıllık evliyim eşim askerde 6 ay kaldı gelmesine. Neyse kaynanama ne yapsam yaranamıyorum sürekli bir bahane sabah kahvaltiyi ben hazirliyorum evi ben temizliyorum misafirlere ikeamlari ben hazirliyorum ne derlerse he diyorum eltim ayri surekli onlara gidiyo yaninda onuda alip geliyo velediyde yine ikram yemek ben ugrasiyorum buna ragmen hala hatalarimi yuzume vuruyor. Ben ilk geldigim zaman fazla is yemek bilmiyordum simdilerde onu basima kalkiyo senin annen hasta sana bisey ogretmemis diyo cok zoruma gidiyo. Esim kac kere tartisti yine ayni yine ayni ayni sekilde kayinbabamda oyle. Benim ailem antalyada ben konyadayim ailemin yanina 3 ya da 4 ayda bir gidip 1 hafta kalip geliyoruz esimle ona bile surekli asik suratla gidin diyolar ona da fazla sesimi cikarmiyorum birine biseye sinirleniyo sinirini benden cikartiyo sabrediyorum esim gelsin kurtulucam diye ama sanki gunler gecmiyor biter mi bu 6 ay 27 gün? :/

0|1
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kocan askerdeyse sen de annenin evine git. Ne işin var kaynana yanında?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah kuzum ah. Isin gucun yoktuda konyalilara gelin mi gittin? Napsan yaranamazsin onlara. Sen iyi tavrindan taviz verme. Onlar boyle gelmis boyle gider. Sabret bakalim esin gelsin. Konyalilarla aksaraylilara gelin gidilmez adamin iflahini somururler. Onlardan iyi olmalarini bekleme. Esin gelince ayrilirsiniz umarim onlarin yanindan. Allah sabır versin

1|0
    0|0
    • 2ay

Doğru valla ne yapsan yaramıyosun bunlara 😒 allahtan esim bunlara cekmemis beni anliyo seviyo onun icin sabrediyorum birazda yoksa bosanirdim simdiye bunlar ne ki daha neler neler var ah iste akilsizlik askerden once evlenmek

Erkekler Ne Diyor 12

• İyide kayın peder yoksa kaynanana bakacak kimse de yoksa mecburen sizde kalacak

0|0
    0|0
  • Ne kaynanalar var arkadas. insan hayret ediyor. Allah yardimcin olsun kardesim

0|0
    0|0
  • Allah kavuştursun

0|0
    0|0
  • Cahille cahil olma... Düzgün bir insan olsa öyle yapmaz...

0|0
    0|0
  • Kayınpeder yaşıyomu

0|0
    0|0
  • Yani 7 ay.
    Biter biter bu kadar sabretmişsin az daha sabret

0|0
    0|0
  • Sıkma canını sayılıgün geçer biraz zor olacak ama Rabbim sabır versin...

0|0
    0|0
  • mesaj at

0|0
    0|0
  • Takma kafana eşin gelince ayrı eve çıkarsınız.

0|0
    0|0
  • taşın ozaman

0|0
    0|0
  • Pisman misin evlendigine

0|0
    0|0
  • Sana kim ailesiyle yaşayan okumamış birisiyle evlen dedi

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimse demedi hepsi benim akilsizligim 😒

• 2ay

O zaman yapacak bişi yok kendi düşen ağlamaz

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu kızların çoğu koca meraklısı, gelin olsunlar da şartlar önemli değil. Askerliğini bile yapmamış adamla evleniyosun, en kötüsü ise kaynananla oturmayı kabul edecek kadar akılsızsın.
    Sen seçtin, seçiminin sonuçlarına da böyle katlanırsın.
    Az aklınızı kullanın. Herkesin hataları olur da bu kadarda aptal olunmaz.

0|0
    0|0
  • Biter... Biraz dayanmaya çalış. Ömür boyu kalmaktansa iyidir yani.

0|0
    0|0
  • Restini çek nedir yani git kendi ailenle yaşa onlara temizlikçi olmaya mı gittin oraya

0|0
    0|0
  • Eşin gelince ayrı eve çıksanız çok iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Rabbim yardimcin olsun sabret eşin için, gelince ayri eve cikmak istediğini söyle

0|0
    0|0
  • Hala neden o evdesin merak ettim doğrusu.. Kayınvalidene sırf eşinin annesi diye katlanmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun sayılı gün çabuk geçer sabır sabir ya sabır de 3 kere diafram nefesi al çok iyi gelecek bak

0|0
    0|0
  • Annenin babanın yanıma git. Orada kal. Kendi evin en azından. Neden çekiyorsun?

0|0
    0|0
  • al eline bir sopa yen mi yemen mi ezdirme kendini la

1|0
    0|0
  • Neyse ki kocan annesine uymuyor yine seni savunuyor bazıları annesinin öyle dolduruşuna geliyor eşini daha da yalnız bırakıyor.. Biraz daha dişini sık eşin gelince biraz olsun rahatlarsın. Olmadı dayanamıyorum artık sen gelene kadar annemlerin yanında kalıcam desen eşine?

0|0
    0|0
    • 2ay

Dedim ama izin vermiyor sabret gelince hemen cikicaz zaten diyor gidersem de zaten yapmadiklarini birakmazlar biliyorum o yuzden esim gelsin o zaman cikip gidicez 😓

• Bitee biteer sabret sabrin sonu selamettir esin gelince ayirin evleri olmaz oyle bu kaynanalar yok mu bu kaynalalar allah kavustursun canım bende asker yolu bekliyorum 300 gun gecermi 😞😞😞

0|0
    0|0
  • biter o ne ki benm annem 7 yil eziyet cekti Şu an Allahtan ayri ve cok mutluyz anneme eziyt cektirirkn kaynananin kendi kizlari gezmeye gider gelirkn anneme is cikartiyorlardi buna ne demeli hep sabir lazim bunlar imtihan

0|0
    0|0
Yükleniyor...