Bir insanı eğitim seviyesine göre yargılar mısınız?

İnsan ayırımı yapan herkes bence sevgisiz. Sizce?

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitim seviyesi önemli değil kişiliğini kültürünü geliştirmiş adabı muaşeretten payını almış olmalı
    İnan değil sana kastım
    Cahille sohbeti kestim dost ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır. Bir insanı konuştukları ve düşündükleri ile yargılarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Eğitim seviyesini diploma belirlemez yılda kaç kitap okuduğu belirler bence. Kitap okumak da anlayarak okuduğunu, gerekli şeyleri okuduğunu göstermez.

1|0
    0|0
  • Hayattaki en hakiki mürşit paradır. Para kazanacak kadar zeki olmayan adam, boş adamdır. İnsanları sadece parasal durumuna göre yargılarım, dilerse tıp okuyup, doktora vermiş olsun önemi yok, banka hesaplarında 1 milyon dolardan az parası varsa ona karşı tutumum farklı olur..

0|0
    0|0
  • Hayır yapmam ama şöyle bir sorgulama yaparım eğitim almaması hayat şartlarından mı kaynaklanıyor yoksa kendini geliştirme isteği olmamasından mı.

Eğer hayat şartları eğitim almaya el vermedi ise o insanı asla yargılamam, fakat keyfi bir durum ise yargılayabilirim. Kendini geliştirme adına çabalamadığı için.

0|0
    0|0
  • Yapmadim hic yapmam da. İnsanlik universite mezunu olmakla kazanilmiyor

1|0
    0|0
  • "Harabat ehlini hor görme şakir..
    Definelere mâlik viraneler var.."

Bu sözü alnıma kazısam yeridir..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Ben insanı hiç birşeyine göre ayırmam yeterki içinde fesatlık fenalık kötülük olmasınn

1|0
    0|0
  • Demokratlığına göre yargılarım.

0|0
    0|0
  • Tabiki de yargılarsın eğitim düzeyi alt seviyede olan insanlara laf anlatmak çok zor olur ama gelişmiş düzeyde biri ile konuşurken bile o muhabbetin kalitesi ve keyfini hiç bir şey vermez ;)

0|0
    1|0
    • 2ay

Çok yanlış benim ilkokul terk bir arkadaşım var fakat kendini o kadar geliştirmiş ki kitap okuyarak araştırarak. Üniversite bitiren ama iki cümleyi bir araya getiremeyen arkadaşlarımda var bu tamamen kendini geliştirmekle alakalı

• 2ay

Günümüz şartlarında paran varsa kaliteli okumuş sayıyorlar zaten o yüzden kasmaya gerek yok

• 2ay

Eğitim sistemi maalesef ona diyecek bir şeyim yok. Bu ülkenin en kötü yanlarından birisi :(

• asla neden yargılayımki elime ne geçecek. ezmek üstün gormek guzel seyler degil.. bilgiyi paylasıp ileri gidebilmek... asıl sorun bu.

0|0
    0|0
  • Hayır yargılamam ツ

0|0
    0|0
  • Hayır, yargılamam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Okumak cehaleti alır. Eşeklik baki kalır

0|0
    0|0
  • Hayir egitimine gore yargilamam

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • Yargilamamda ona göre tartisirim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kendini gelistirmisse sorun yok

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yargılamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yargilarim. ben her seyin bir sinifi seviyesi oldugunu dusunuyorum. analitik bir insanim siniflandirma olmadan olmuyo bende beynim boyle calisir

0|0
    1|0
  • Eğitim almak zor birşey değil. Ben çalışırken bile devam ettim eğitime. Öğrenmek de öyle. Sağımız solumuz bilgi. Dolayısıyla öğrenmek, eğitim almak bir insan için temel gereksinimlerden biri. İnsanı eğitim seviyesine göre yargılamamaya çalışırım ancak bazı eksikleri olacağı muhakkak.

0|0
    0|0
  • Yargılamam

1|0
    0|0
  • Pek yargılamam

0|0
    0|0
  • Eğitimli olup adam olamayanlar var
    Yargılamam.

0|0
    0|0
  • Asla yargılamam

1|0
    0|0
  • belki.

0|0
    0|0
  • Tabiki hayir kisiligine bakarim

0|0
    0|0
  • Yargılamam

0|0
    0|0
  • Karakter seviyesine gore ayrim yaparim

0|0
    0|0
  • yargılmama ama eğitim şart

0|0
    0|0
  • Hayır önemli olan kendini geliştirmesi.

0|0
    0|0
  • Eğer çok cahil kalmıyosa yani hiçbişey bilmiyosa yapmam ama eğer çok cahilce konuşuyosa yaparım

0|0
    0|0
  • Belki yargılarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...