Arkadaşlar kafam Allakbullak 2 gündür kafayı yeme noktasındayım ölünce cennette sonsuza kadar nasıl yaşıycaz her istediğimiz olacak. Sonra sonsuzluktan bahsediyorız zaman kavramı yok ben sıkılırım. Ayrıca nasıl yaratıldık nasıl dünyaya geldik ya öldükten sonra aynı uykudaykenmiş gibi hiçlikte olursak. YANLIŞ ANLAŞILMADISIN SONUNA KADAR MÜSLÜMANIM falat beni biriniz aydınlatsın bunla ilgili kitap vs biliyosanz bana söyleyin. Düşüncelerinizi bekliyorum.Cennet ve Sonsuzluk?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Zaman kavramı yok. Canın sıkılma durumu da yoktur ki... Sonsuzluktasın ve şu anki bilinçle değil, farklı bir bilinçle orada olacaksın.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cennette yüz derece vardır. Bir tanesi bütün âlemleri içine alır. [Ramuz el-Ehadis-1, s. 125/8] Al sana bir hadis daha kafayı iyice ye. : )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahiret hakkında nasıl bilgiye sahip olabiliriz ki? Örneğin dünya hakkında doğmadan önce neler biliyordun? Çok kısıtlıydı değil mi? Hatta hatırlamıyorsun bile. Heh işte ahirette böyle. Dünya aklımızın ermeyeceği bir iş. Zaman kavramı orda çok farklı.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ayet ve Hadis ile anlatılıyor nasıl olduğu.

• 2ay

@-_-Rdvan anlatılması konuya tamamiyle vakıf olduğumuz anlamına gelmez. Dünyada hiçbir zaman tam olarak algılayamayız ahireti.

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...