Kapat

ERKEKLER BENİ NEDEN TAKMIYOR?

Bişey dedim mi napıyım diyorlar bir ortamda takıldık mı herkese sordukları soruyu bana sormuyorlar kaba davranıyorlar. Çirkin tripli Kezban veya çığırtkan bir kız falan da değilim ama. Bazıları senden çekiniyor diyorlar bilmiyorum sizce nedendir ve nasıl düzelir

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu birkaç kişi yapıyorsa onlarda sorun olabilir. Yalnız tanıştığın her erkek böyle davranıyorsa belki senin onlara davranışında bir sorun vardır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşın küçük, yaşından olgun davran. Her zaman yüzünde nazik bir gülümseme olsun. her zaman dik otur ve dik yürü. Kültürel olarak geliştir kendini ve bu tarz konular aç. Onların bilmediği yeni kelimeler öğren ve bunları kullan. Giyimine dikkat et. Ne çok seksi ne çok kapalı olsun ama hep temiz olsun. Diksiyonuna dikkat et, asla hızlı ve anlaşılmaz konuşma. Aynanın karşısına geç ve yüzünü izle, mimiklerini geliştir. En güzel durduğun mimikleri tespit et ve kullan bunları. Hepsi bu kadar ;)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Çirkin tripli Kezban veya çığırtkan bir kız olmadığın konusunda yanılıyor olabilir misin acaba?

0|0
    0|0
    • Olamam

• Senin bir fikrin yok mu bu konuda? Resim yayınla profilinde bakalım erkekler seni ne kadar ciddiye alıyorlar bir test et.

• tipine bir bakıyım hele :D

0|0
    0|0
  • Birileri incinmiş :D

0|0
    0|0
  • Resim at

0|0
    0|0
  • dış görünüş

0|0
    0|0
    • Egoistlik olmasın ama sınıfın en iyisiyim

• iyi derken başarı anlamında mı

• Dış görünüş anlamında ne sınıfın en iyilerini gördük 😉, ama o bir kriter değil tabii amaç yataksa tabii o bir kriter

• değişik bir durum

0|0
    0|0
  • sorununun sebebini anlamadan tavsiye verirsek havada kalır

0|0
    0|0
  • ben senden cekınmem bır mesaj at bak nasıl takıyorum senı :)

0|0
    0|0
  • Ezdin kızları öhee :)

0|0
    0|0
  • Dis görünüs önemli kezban olma yeter bak nasil pesinden kosuyorlar

0|0
    0|0
  • İtici bir yanın vardır

0|0
    0|0
  • sen ayısına denk gelmissin :D