Annenizin en sevdiğiniz özelliği hangisi?

Mükemmel yemekleri

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ruh terapistim benim o. Sabırlı ol , sakin ol, güçlü ol, sıkılma, sen onlara uyma, aferin klasik sözleri ama işe yarıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her özelliği hepsi belki herkese kendi annesi en mükemmel dir ama bir kadın bu kadar mı anlayışlı fedakar olabilir
    O çok iyi bir eş ve çok iyi bir anne

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beni terk edip gitmiş olması...

Aradan da uzun yıllar geçtikten sonra buluştuğumuzda bana salak saçma duygusal öyküler anlamaya yanaşmayıp gerçekleri söylemesi. Aile anne baba denen şeyin, annesinin yemeklerini çok seven kızların anladıklarından ve bildiklerinden ibaret olmadığını bana göstermesi.

Ülkemizdeki boşanma oranlarının %50'lere varmış olması, aile içi şiddetin korkunç boyutlarda olması, Türkiye denen ülkede ailelerin çocuklarını sevmesi için çoğunlukla ve yüksek oranda o çocuğun ailenin sözünden çıkmaması, onların dinlerini, politik görüşlerini benimsemesi, onların istediği gibi biri olması, onların istediği saatte eve gelmesi, istediği kişiyle evlenmesi, onların istediği pozisyonda ve onların istediği gün sevişmesi gerektiği gerçeklerini bana fark ettirmiş olması. Çünkü bu bir gerçek. Türkiyede, ailenin benimsediği her şeyi benimseyip onların istediği gibi bir çocuk olduğun sürece sevilir ve hayırlı evlat olarak görülürsün. Ve bunu yapan hemen her çocuk (buraya hakaret edici olmayan bir kelime bulamadım) kişilik sahibi olamamış (böyle diyelim) her aile de despot, taraflı, anlayıştan yoksun ve eziktir.

Bir annenin ve ailenin ne halk olduğunu bilmeden büyümüş ve çevremdeki insanların kendi aileleriyle yaşamış oldukları hayatın, tüm dünyayı temsil ettiğini sanarak pek ciddi bir yanılgıya (s a l a k l ı k diyeceğim ayıp olacak) düşüyor olduklarını bana göstermiş olması.

Aile denen şeyin, kendi genetik kalıntılarını (buna da çocuk diyorlar) dünyaya bırakma güdüsüne sahip olup penis ve vajinasını birbirine sürtmüş kişi olduğunu milyonların fark etmemiş ama benim fark etmiş olmamı sağlaması.

Babam hakkında sevdiğim şeyleri de başka zaman anlatırım.

Bugünlük bu kadar "gerçek" yeter.

Ailesiyle mutlu mesut yaşayan herkese sonsuz sevgiler...

1|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten çok üzüldüm böyle bir anne ne diyeceğimi bilemedim

• 2ay

Diyecek bir şey yok ki arkadaşım. Ne diyebilirsin?

Söylediklerimin hepsi gerçek. Hem benim gerçeklerim hem de hayatın gerçekleri bunlar.

Benim anne, baba, aile kavramına, hele hele Türkiyenin kadına, aileye, çocuğa önem ve değer bir ülke olduğunun iddia edilmesine nasıl hürmetim olsun?

• Yemekleri :)

1|0
    0|0
  • Buraya sigmaz sonsuz askim o benim bitanem yaaa

1|0
    0|0
  • varlığı

1|0
    0|0
  • çok dayanıklı iyi bir insan

1|0
    0|0
  • terliği :)

1|0
    0|0
  • geyik yapmak

1|0
    0|0
  • Yemekleri

1|0
    0|0
  • Özel güçleri olması :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Bütün annelerin vardır mesela anneee x nerde şurda ben bakarım yok annem bakar orda 😍

• Agirbaşlı zeki hamarat olmasi

1|0
    0|0
  • mükemmel türk kahvesi :D

1|0
    0|0
  • güzel yemek yapması

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Şevkatli olması :)

1|0
    0|0
  • merhameti ve sevgisi çünkü beni onun kadar kimse sevmedi...

1|0
    0|0
  • Her seyi.

1|0
    0|0
  • İleri görüşlü zeki ve cana yakın olmasi

1|0
    0|0
  • kendisinin butun ozelliklerine hayranim ya keske onun gibi olaydim diyorum :D

1|0
    0|0
  • Merhametliliğini severim çok güzel kalplidir.

1|0
    0|0
  • Hiç kızmıyor 😂😂

1|0
    0|0
  • tipik bir anne ve mükemmel bir ev hanimi olamayisi ve istemeden de olsa cok komik olmasi :D haha

1|0
    0|0
  • Merhametli

1|0
    0|0
  • Her şeyi mükemmel ama en sevdiğim kafa dengi biri. Ama her özelliğini seviyorum 😍😍❤❤

1|0
    0|0
  • Yemrkleri

1|0
    0|0
  • Merhametli oluşu ve daha nice özellikleri 😊

0|0
    0|0
  • Cok espirituel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...