Neden bu kadar merakli bir milletiz?

Ambulans, polis vs sirenli bir arac gecice kafalar senkronize olarak onu takip ediyor.😃Vinc, dozerden bahsetmiyorum bule. Mesela gecen gun isitme engelli biri isaret diliyle bir sey anlatiyordu arkadasina herkes onalri izliyor. Ne oluyor yani bakinca ne dusunuyorlar 😃

0|1
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bizim millet biraz meraklıdır ama insanlarda bazen yine mi sıkıntılı bir durum oldu diye merak ediyor. Sonuçta ülkede sıkıntı bitmiyor, millet rahat durmuyor. Kaynanasına sinirlenince el bombası atan, tüpte kaçak var mı bakayım diye çakmak çakan bir milletiz. Olur böyle şeyler takma kafana :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nedensiz merak ediyoruz , zaten insanin basina ne gelirse meraktan gelirmis ya.
    Mesela orada isitme engellinin neden bahsettigini merak ediyorlardir , cunku degisik bir iletisim yontemi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim de karşımda birisi işaret dili ile konuşsa ben de izlerim yalan yok

1|0
    0|0
    • 2ay

Benimde basta dikkatimi ceker ama bakip kafamı ceviririm izlemem merakla alakali demek ki

• 2ay

Yok benimki merak ile alakalı değil işaret dili biliyorum hem konuşabiliyorum hem de anlayabiliyorum konuşulanı

• Bunu bende düşünüyorum ama mantıklı bir açıklaması yok

1|0
    0|0
  • Kiz biz vinç izliyoruz kepçe izliyoruz neyi sorgluyon 😂

1|0
    0|0
  • Farklı geliyor

1|0
    0|0
  • O da onlarin zevki. Ben de severim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dakika başı ambulans geçen sokakta her ambulansa dönüp bakan insanlar bunlar. Köşeyi dönüp araç kayboluncaya kadar takip eder. Sanki alıkonulmuş gibi. Sonra işine gücüne devam eder.

1|0
    0|0
  • ahaha çok yatlı bir milletiz

1|0
    0|0
  • Toplum olarak deģişikliklere yeniliklere kapalı olduğumuz için rutinden şaşan bir şey olunca ya cık cıklamak ya da Allah korusun vb için kafalar dönüyor

1|0
    0|0
  • Hiç işte laf olsun

0|0
    0|0
  • Cahillikten

0|0
    0|0
  • Bizle alakalı değil insanlığın doğasında var merak

0|0
    0|0
  • Evet dogru