Asıl adam gibi erkek kaldı mı?

Hep ama hep yok makyaj yapmayan kız kaldı mı yok doğal güzellik kız kaldımı yok kimseyle çıkmayan kız kaldı mı yok namuslu kız kaldı mı he zaten ne olsa kızlar hep asıl adam gibi dürüst sacma sapan kendini birsey sanmayan bos konusmayan tek isi kizlari kandirmak olmayan erkek kaldı mı? Sahsen ben hiiiiiç göremiyorum kalmadığına da eminim

0|1
8|45

En İyi Erkek Görüşü

• bizim gibi kalmadığı kesin; bizim gibi derken; sen sevmeye bakmaya kıyamaz iken gelir dallamanın biri onu alır hayatını perişan eder, sen platonik takılırken millet medcezirler yaşatır hayatlarını altüst eder, sen utanır konuşamassın adam gelir ayağını kaydırır. Diyeceğim böyle adamlar varda genelde biz toplumca seveni değil dikeni tercih ederiz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle adamlar kalmışsa ki kalmadi onlara helal olsun düzgün seven

• 2ay

var var kardo, inşallah elini tutup kalbini ısıtacak bir hemcinsim ile karşılaşırsın. zor diycem ama zor diye bişey yoktur imkansız biraz zamana alır :)

En İyi Kız Görüşü

• bir tane vardı ben kaptım darısı başınıza :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Bunun en buyuk iki sebebi var bence, katilirlar katilmazlar, bilmem, dusuncem bu;
    1- Din bilgisinden uzaklasmak
    2- Kapitalizm (maddiyat)...
    1- onceden kiz 18'i gormeden evlenirdi, eşini yuvasini bilirdi, erkek askerden gelir gelmez evlenir ya da gitmeden evlenirdi, eski insanlara bak (eski insan ne demekse) 40-50 yil evli kalirlar, medeniyet diye cagdaslik diye gec evlenmeler olunca, seytan kusatmis zaten dunyayi, en karakterli bile carkin icinde bozuluyor...
    2-anne/babamiz bir yatak bir yorgana evlenirken simdi maasallah en ufak dugun 10.000.. Onu isterim bunu isterim, padisah torunuyuz sanki... Lafa geldimi kizlar "hayat musterek kiz-erkek esit" der, dugun zamani iki caputla gelip havuz basi tekne dugunu ister...
    Daha uzatirimda neyse Prenses...

0|2
    0|0
  • Evet kaldı. Bende sana şu soruyu sorayım; adam gibi erkeklerün var olduounu görebilen kız kaldı mı? Veya adam gibi erkekleri egolarını tatmin etmek için kullanmayacak kadar doğru bir kadın olan kızlar kaldı mı?

0|2
    0|0
    • 2ay

Kızlar çok kötü bunu bende biliyorum ve inkar etmem. Ancak adam gibi erkek göremiyorum ben bu benim görüşüm yargılamaya hakkın yok

• 2ay

Azda olsa adam gibi erkekler var fakat adam gibi erkeklerin büyük çoğunluğu da zamanında kızlar tarafından acımadan üzülüp aşka olan inançları yok edilmiş vaziyette.

• 2ay

Buna katılıyorum

• Kaldı demek ya da ben demek burda kibire kirer ve yalandırda kendinden emin olmak güzel bişiydir tabi kendini kandırıp emin olduğunu sanmıyorsan kısaca şöyle özetleyim adam olduğunu ya da erkekler arasında harbi kızmış diye tabir edilir bayanların adam gibi adam demenin bayanlar için söyleneni harbi kızmış ya da deli kanlı kızmış derler ama ilk birkaç iyi yönünü görmekle ya da tanıdığını sanmakla karşındaki insanın gerçekten insan olduğunu anlayamazssın yanılma payın çok yüksektir insan olabilmek bambaşkadır dürüst mert namuslu namustan kasıt sadece cinsel anlamda anlaşılmasın zaten namusu sadece cinsel anlamda anlıyorsan zaten insan olamazssın ney peki namuslu olmak namuslu olmak şerefli dürüst vefalı vicdanlı harama yanlışa ne el uzatan ne göz uzatan nede dil uzatan insana denir hergün yapmaya karar verdiğin şeylerle ya namuslu olursun ya da namussuz insanları tanımak çok zor artık..

0|0
    0|0
  • ya arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz ki. aynı anneden olma iki kardeş bile tanışıp kavga edebiliyorken iki yabancı insanın anlaşamaması normaldir. aslında bu tamamen kişilik ve ten uyumuna bağlıdır. iki insan bir arayab geldiği zaman ve bu hayatı birlikte idame ettirecekleri zaman saygı çerçevesinde bir şeyleri eskitmeden hayatlarını sürdürebiliyorlarsa zaten kimse kimseye böyle sorular sormaz. İnsanları iyi tanıyıp hayattaki rolümüzü iyi oynayabilirsek emin olun tadından yenmez.

0|0
    0|0
  • Var öyleleri. Ama siz beğenmiyorsunuz. Sıkıcı diyorsunuz.
    Mesela.
    Ben burada 3-4 tane kızla konuştum.
    Şimdiye kadar insanlarla muhattap olduğumda, hep karşı tarafı düşünerek hareket ettim.
    Yani bana nasıl davranılması gerekiyorsa veya nasıl istiyorsam, öyle davrandım.
    Kızın biri benle konuşmayı sırf M. Kemal'i sevmediğimden kesti,
    Ikincisi, sırf normal bir fotoğraf istediğim için kesti, oysa ki hep çok iyi birisisin diye övüyordu,
    Üçüncüsü sana aşığım diyebiliyorken ( ki bendeki duygular o kadar çok değildi) ertesi günü senden soğudum diyebiliyordu.
    Var öyle asil erkekler, ama kimini çirkin diye beğenmezsiniz, kimini sıkıcı diye.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayatı kendinde ara birazcık. İlk kız saçma sapan bir insanmis zaten 2. Si ise haklı bazıları bundan hoşlanmaz erkeklerin foto istemesi hani normal olarak hoşumuza gitmez 3. Kız ise emin değilmiş duygularından oda kötü bir insanms ya da ne diyin ama kendine bak herzaman herşeye once

• 2ay

Ya tamam da normal bir fotoğraf sadece. Ve 2 hafta görmeden sırf tanima amaçlı konuştum. Cinsel bişey istemedim ki. Omuz üstü bir fotoğraf. Sırf neye benziyor merak etmiştim. Ki görmek de hakkım degil mi?
      Neyse arayiş içinde olmam baştan hataydı zaten.

• Bu soruların ardı arkası kesilmiyor var tabiki var da bu adamlar sevilmiyor seviyor değer veriyor ama değer görmüyor. Onları tanıma zahmetinde bulunmuyor kimse.

0|1
    0|0
    • 2ay

Kızlardan aynı şekilde bu

• 2ay

İki taraftada olması gayet normal kişilik karakter özellikleri farklı farklı ama şu gerçek hep var böyle sürüp gittikçe birşeyler değişmeyecek özellikle baktığımda değer görmeye layık olmayanlar değer görüyor üzen üzdüğü ile üzülen üzüldüğü ile kalıyor fatura kime çıkıyor tabiki değer verecek olana ama nedense onun varlığı ortada yok ve ona başrolde rol hiç verilmiyor :)

• Senın makyj yapman onu bunu yapman vs benım ıcın umrumda değil beni ilgilendiren tek şey beni sevip sevmediğin? seviyorsan dünyaları vaademem belki ama mutluluk ve huzuru vadederim tek istediğim beni sevmen bu kadar.

0|0
    0|0
  • Tabikide var kizlarin cevresinde o bahsettigin seref yoksunu erkek taklidi yapan itlerden gecilmedigi icin gercek erkekleri goremiyorsun

0|0
    0|0
  • İyi bir işim yok evim arabam yok asgari ücret alıyorum diyr karşına çıktığını var say birinin ( ozaman cevap ne olurdu ) samimi dürüst ol hadi bakalım?

0|0
    0|0
    • 2ay

Hoşlanmazdım aşık olmazdım çünkü hiçbir erkeğe güvenmem. Ancak herzaman o kişinin yanında olurdum. Dürüst cevap verdim

• 2ay

Hıh bende sana şunu söylüyorum ciddi ciddi bu hayatta birinden Aşk bekleme aşk dediğin zaten geçicidir evlilik aşamasına gelindiği Zaman saygı kalır sadece anladınmı hani çünkü insanların yapısı bozuldu artık erkeğin aklı senin 2 bacak arandaki kadının aklı ise sevgi aşk parası pulu. Budur

• 2ay

Bundan iğreniyorum işte. Bir erkek ne kadar seviyorum dese de aklı başka şeyde tövbe ya neyse

• kaldım

0|0
    0|0
  • Görüntüye kapılanlar içeriyi göremezmiş..

0|1
    0|0
  • kasarsiz qiz kaldimi

0|0
    0|0
  • Kaldı

0|0
    0|0
  • boş yere tatava yapma bence. senin sorularını belki ömür boyu okuyamayacak işinde gücünde gerçek hayatın kahramanları var.

0|0
    0|0
  • hayir kalmadi erkek olarak soyluyorum ben dahil kalmadi. kaldi diyenlerde kendini erkek sandigi için kaldi der.

erkegin erkekligi kadinin kadinligi gittdi. teknoloji geldi ama insanlik öldü.

0|0
    0|0
  • şunu kafanıza sokun adam gibi erkekler sevilmez

0|0
    0|0
  • Vat desek nolacak Farzet kaldı kalkıp sana ispatlamak zorunda mıyız Hayır

0|1
    0|0
  • bittiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • Sana kalmadı

0|0
    0|0
  • beygamberimizin eşleri gibi olanı kaldımı :( :(

0|0
    0|0
  • Emin olma bilemezsin

0|0
    0|0
  • Hiç ilgilenmiyorum aşk meşk ile

0|0
    0|0
  • kerem küpeli aslı şüpheli olmuş neyi sorgularsın

0|0
    0|0
  • Bilemezsin...

0|0
    0|0
  • Yanlış kulvarlarda yüzüyorsun demek

0|0
    0|0
  • şimdi başkalarını boşver de sen öyle misin

0|0
    0|0
  • Hepsini denedinmi

0|0
    0|0
  • ne istiyosun bir erkekden şu bize düşen lekeyi bir temizleyelim

0|0
    0|0
  • Kaldı.

0|0
    0|0
  • NAsıl bir erkek arıyorsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...