İş başvurusu yaparda niye gelmez bir insan?

Ya Cidde'n cok merak ediyorum bir inşaat firmasında sekreterlik yapıyorum 2 açık boşta pozisyon vardı kamyon şöförü ve operatör alınacaktı. Başvuru sayısı pek olmadığı için 24 yasında biri başvurdu firmaya gelerek numarasını falan herşeyi bıraktı bende patrona gösterdim anlattım çağır gelsin dedi. Hayır işin garip tarafı Arıyorum açıyor dalga geçerek konuşuyor işim var baska Zaman gelirim patron kimse beni alsın gelsin görüşelim diyip telefonu suratıma kapadı şakamı bu?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım çok anormal çalışma koşulları için komik ücretler ödeyip saçma sapan bir iş yaptıracaksanız normaldir.

Bak benim kendi işim olmasına rağmen ve o dönem işler hakikaten iyi olmasına rağmen başvuramış olduğum bir yerden numaramı bulmuş ve beni aramışlar bir firmanın İK departmanından. Sırf meraktan görüşmeye gittim. Haftada yine de kesin olmamakla beraber en aşağı 60 saat mesai, kanunen vermesi zorunlu olan fazla mesai yok, ilk 2 ay SGK yapılmayacak (bunu ağızlarından alana kadar çok uğraştım), ne iş yapacağım belli değil çünkü benden 3-5 kişinin işini istiyorlar, firmanın da patronu başta olmak üzere neredeyse tüm görüştüğüm çalışanları yavşağın önde gideni ve maaş da 1500 TL...

Benim gelirim o aralar bunun 10 katından fazlaydı, dalga geçtim, suratlarına suratlarına hakaret ettim, yaptıklarının tamamen iş kanununa aykırı olduğu da anlatıp yüzlerine sövüp çıktım.

Şimdi ülkemizde pek çok iş bu durumda iken birinin sizinle dalga geçmesine şaşmayın. Muhtemelen sizin iş de böyle bir durumdadır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hahahah çok var öyle bende biyerde çalışırken başvuru yapanları çağrıyoduk günde 20 kişi çağırıyoduk nerdeyse maks. gelen 3 kişi oluyoddu millet yalandan gelicem diyor saygısız insanlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Neden şaka olsun ki? Her şey arz talep dengesine göre gider. Patronların kapılarında iş bekleyen insanlara nasıl it muamelesi yaptığına çok tanık oldum ben. Ve ayrıca verilen ücret ya da diğer çalışma şartları cazip değilse bu da etken olabilir. Sonuç olarak kimsenin diğerine saygısızca bir tutum içine girmesi doğru değil.

0|0
    0|0
  • Millet valla iş aramıyor ki

Adamı bizim kurumda mülakata çağırıyorlar adam gelmiyor

0|0
    0|0
  • Başka yerde işe başlamış demek ki şuursuz

0|0
    0|0
  • Ülke ruh hastası kaynıyor. Başvurusunu da telefonunuda at çöpe gitsin

0|0
    0|0
  • 😬😂😂😂😂 skinde değil adamın benim kafa mk ahahahha

0|0
    0|0
  • internetten ilan ver
    gasteyede olur

0|0
    0|0
  • Değişikmiş 😄

0|0
    0|0
  • mal işte çalışmaya gönlü yok demekki öylesine başvurmuş şartlar ne diye öğrenmek için

0|0
    0|0
  • İnsan ilişkilerinde çalişiyosan bunlara Alışman lazım

0|0
    0|0
  • Bosver ya ne ugrasiyosun var öyle tipler

0|0
    0|0
  • Havalı bir tip olabilir.

0|0
    0|0
  • Dengesizlik

0|0
    0|0
  • Başka iş bulmuş demekki

0|0
    0|0
  • belkide rahatsız bir insan ! ya da verilecek maaştan haberi verdir ve beğenmiyor.. ya da daha iyi bir iş frısatı yakalamış! ... herşey olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ahahaa kafayı sıyırmış olmalı işsizlikten :D

0|0
    0|0
  • Hahahah adam aşmış artık :))

0|0
    0|0
  • Gelirse de almayın onu ise boşver dalga geçiyor

0|0
    0|0