Bir kadin...😉😉😉😉😉?

Kapali bir kadina elinizi uzattiniz. tokalasmak istemedi basini salladi selami aleykum dedi. eliniz havada kaldi. ne hissedersiniz. zorunuza gidermi umursamazmisiniz

0|3
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadına tokalaşmak için elimi uzatmam. parmağına yüzük takmak için elimi uzatırım.

3|1
    0|1
    • 2ay

Helal be 😀

• 2ay

Benim öküzlüğüm o zaman kusura bakma

• 2ay

Biraz oyle oldu.😀neyse onemli degil

En İyi Kız Görüşü

• Adabi muaseret ( umarim dogru yazmisimdir) kurallarina göre bir kadin el uzatmadan el uzatamazmis.. ben toklasmayi hic sevmem ama uzatilan eli havada birakamam

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 27

• Karşındakinin değerlerine saygı duymazsan kendine saygın da olmaz

2|0
    0|3
  • Yedik sanki haspam der geçerim. En sevmediğim tipler

0|2
    2|1
    • 2ay

Bizde sizi sevmiyoruz zaten 😒😒

• 2ay

Her haltı yiyenler genelde ortamlarda öyle namuslu gözükmeye çalışıyor :) çok gördük

• 2ay

Cok sukur alnim ak . senin dedigin tipler her nekadar varolsada ben oyle degilim

• Itici bulurum ve çok ayip bir harekettir

0|0
    0|0
  • Anlayışla karşılarım. Herkesin inancı kendisini ilgilendirir. Bana saldırı olmadıktan sonra selamımı bile almasa kendim içimden Aleykum selam der geçerim

0|0
    0|0
  • Sanki selam verince hamile kalıyorlar? Bu yobazları cam fanusa kilitlemek lazım orada kimse dokunamaz onlara :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Yobazlik degil bu ama senin gibilerle tartismam. at gozlugugle bakiyorsunuz. istersende yobazlik de. yobazim lan ben cok sukur yobazim

• Ve aleykum selam
    Hareminizden sizi ne çıkardı derdim

0|0
    0|0
  • Kızın yaptığı doğru bir harekettir. Ben de zaten kızlara elimi uzatmam. Aksine bana elini uzatanlar ile toklaşmayınca bozulanlar oldu. bir daha uzatmadılar 😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Keske herkes boyle dusunse. ya tokalasmiyorum zorlami. selam verdim yetmezmi.

• 2ay

Aslında selam vermek de yanlış :)

"Şunlara da her zaman selam verilmez:
      1- Yabancı kızlara ve genç kadınlara,
      2- Kumarbaza ve her oyunu oynayana,
      3- İçki içenlere,
      4- Gıybet edenlere,
      5- Şarkıcılara,
      6- Fasıklara [Açıktan günah işleyenlere],
      7- Kadınlara, kızlara bakanlara selam verilmez.

Selam verilmesi caiz olmayan bu kimseler selam verirlerse, selamları alınır, fitne çıkarılmaz. Gayrimüslimlere, ancak iş düştüğü zaman selam verilebilir ve selamları alınır. Bid’at ehline de ihtiyaç halinde selam verilir. Zengine, zengin olduğu için selam vermek caiz değildir. Dilencinin, dilenirken verdiği selamı almak gerekmez. Yabancı kadın ihtiyar ise selam verilir. (Dürr-ül-muhtar) "

http://m.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1286 :)

• gayet doğal selamlaşmayabilir. zaten kapalı bayanlara yakın akraba veya samimiyetine güvendiğiniz biri değilse el uzatmayın. birincisi şeytanı diğerlerinden daha bol olduğu için aklı kayabilir. ikincisi adettendir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sacmaladin sanki. seytani bol ne demek

• 2ay

kapalı kadınlara daha çok vesvese verir anlamında.

• Uzatmam tokalaşmak için 😀😀

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • HAYIR SAYGI DUYARIM KAPALIYA EL DE UZATMAM TOKALAŞMAK ICIN

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne guzel. helal siz dogru olani yapiuorsunuz.

• 2ay

acıkta kapalıda olsa mahrem değil kapalılar bu konuda bıraz daga hassas. tabı ılımlı olanları da var. eşarp ve dar pardesu veya ferrace gıyerler kısa olur bazen altına dar pantolon gıyer. ve bana sacma gelıyor.

• 2ay

Aynen biseyi yapicaksan hakkiyla yapacaksin.

• umursamam olabilir , herkesin yapısı farklı

0|0
    0|0
  • zaten topluluk içinde kadın el uzatırsa uzatıcaksın yoksa elini uzatmıcaksın

0|1
    0|0
  • Zoruma gider. Uzatılan bir el geri çevrilmez. kimse bir ele dokundu diye dinden çıkmaz bacım olmaz.

0|0
    0|1
    • 2ay

Buna sen karar veremezsinki. sana helal olmayan bir erkekle temas kurmaman buyruluyor. dinden cikmazsin tabi ama takva meselesidir bu

• 2ay

Oyle bisey yok iste 4 kadin almanin kurallari var keyfi alamazsin 4 kadini. bunu yazarak anlatmak cok uzun. ama gercekten bunu saptirip 4 kadin alanlar var malesef

• 2ay

tabi canım biliyorum. hepsini eşit şartlarda bakıp mutlu edebilmem gerek. cariye ise işte satın alıyosun bu kadar basit. saptırmak diye bişi sözkonusu değil adama helal.

• selam vermem geri alırım))

0|0
    0|0
  • El verince irzina geçmiş gibi bakanlara igriti oluyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Oyle degil. yaa neden hemen o boyuttan bakiyorsunuz . emir bu ben sorgulamam

• 2ay

Dinim emrediyor

• 2ay

Hangi âyet de geçiyor? Tokalasmak mekruh diye

• Merhaba der bozuntuya vermem fazla muhattab olmam suratina bakmam isim olmaz acikcasi :)

0|0
    0|0
  • Döverdim

0|0
    1|3
    • 2ay

Neden? saygi duymak gerekmezmi

• Güzel bir hareket değil fakat o da onun düşüncesi der geçerim.

0|0
    0|0
  • bı kere kapalı kadının elını tutmam

0|0
    0|0
  • Oldu hatta içimden dedim hıı pardon sen şeydin :D

0|0
    0|0
  • büyük utanc

0|0
    0|0
  • Mıncıklarım onu tenha bir yerde :)

0|0
    0|0
  • Kapali kadinlara asla el uzatmam ve o rezil durumada asla düsmem

0|0
    0|0
  • Ben kızıyorum ama bişey de demiyorum

0|0
    0|2
  • Gitmez neden gitsin hatta evlenmek laızm böyle kızla

0|0
    0|1
    • 2ay

Takva meselesi anlamiuorlar iste. saygi kalmamis

• 2ay

Modernlik mi bu sosyeteler bile tokalasmiuor birbirleriyle uzaktan uzaga mesafeli. onlar medeni ama biz yobaziz oylemi..

• 2ay

İşte modernlik anlayışı ahlaksızlık olunca normal

• içimden küfr ederdm

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 6

• elimi uzatmam bile

0|0
    0|0
    • 2ay

Kadin kadinla zaten tokalasir erkek icin dedim☺tesekkur ederim yorum icin

• Ya bende kapaliyim ama tokalasmam gerektiginde tokalasiyorum. Icindeki niyet onemli birazda. Toplu tasimada insanlar mecburen birbirine degebiliyor, markette bakkalda parayi uzatiyorsun yanlislikla olsada eline degiyorsun.

1|0
    0|0
    • 2ay

Degmek degil. degebilirsin yanlislikla. ama emir buysa bencesi sencesi olmaz.

• 2ay

Bence falan demedim. Ama o kadar da değil diyorum erkek kadin karışık yaşıyoruz bunlar olabilir yani. Boyle bir seyi benim ablamin evlendigi esinin annesi demisti anneme. Kocamin eline varma günah diye. Bu ne kadar dogru eve gelen insan elini uzattiginda tokalasmican mi bu bir ayiptir yani

• bana çok tuhaf gelıyor.. ama yapcak bsey yok.

0|0
    0|0
  • calisiyormusun?

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalırım.

0|0
    0|0
  • Bence hiç bir erkeğin zoruna gitmemeli Çünkü olması gereken bu Allah bizlere de nasip etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...