Bir kadin...😉😉😉😉😉?

Kapali bir kadina elinizi uzattiniz. tokalasmak istemedi basini salladi selami aleykum dedi. eliniz havada kaldi. ne hissedersiniz. zorunuza gidermi umursamazmisiniz

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadına tokalaşmak için elimi uzatmam. parmağına yüzük takmak için elimi uzatırım.

3|1
    0|1
    • Helal be 😀

• Benim öküzlüğüm o zaman kusura bakma

• Biraz oyle oldu.😀neyse onemli degil

En İyi Kız Görüşü

• Adabi muaseret ( umarim dogru yazmisimdir) kurallarina göre bir kadin el uzatmadan el uzatamazmis.. ben toklasmayi hic sevmem ama uzatilan eli havada birakamam

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 27

• Karşındakinin değerlerine saygı duymazsan kendine saygın da olmaz

2|0
    0|3
  • Ve aleykum selam
    Hareminizden sizi ne çıkardı derdim

0|0
    0|0
  • Yedik sanki haspam der geçerim. En sevmediğim tipler

0|2
    2|1
    • Bizde sizi sevmiyoruz zaten 😒😒

• Her haltı yiyenler genelde ortamlarda öyle namuslu gözükmeye çalışıyor :) çok gördük

• Cok sukur alnim ak . senin dedigin tipler her nekadar varolsada ben oyle degilim

• Sanki selam verince hamile kalıyorlar? Bu yobazları cam fanusa kilitlemek lazım orada kimse dokunamaz onlara :D

0|0
    0|0
    • Yobazlik degil bu ama senin gibilerle tartismam. at gozlugugle bakiyorsunuz. istersende yobazlik de. yobazim lan ben cok sukur yobazim

• Itici bulurum ve çok ayip bir harekettir

0|0
    0|0
  • Anlayışla karşılarım. Herkesin inancı kendisini ilgilendirir. Bana saldırı olmadıktan sonra selamımı bile almasa kendim içimden Aleykum selam der geçerim

0|0
    0|0
  • gayet doğal selamlaşmayabilir. zaten kapalı bayanlara yakın akraba veya samimiyetine güvendiğiniz biri değilse el uzatmayın. birincisi şeytanı diğerlerinden daha bol olduğu için aklı kayabilir. ikincisi adettendir.

0|0
    0|0
  • HAYIR SAYGI DUYARIM KAPALIYA EL DE UZATMAM TOKALAŞMAK ICIN

0|0
    0|0
    • Ne guzel. helal siz dogru olani yapiuorsunuz.

• acıkta kapalıda olsa mahrem değil kapalılar bu konuda bıraz daga hassas. tabı ılımlı olanları da var. eşarp ve dar pardesu veya ferrace gıyerler kısa olur bazen altına dar pantolon gıyer. ve bana sacma gelıyor.

• Aynen biseyi yapicaksan hakkiyla yapacaksin.

• Uzatmam tokalaşmak için 😀😀

0|0
    0|0
  • Kızın yaptığı doğru bir harekettir. Ben de zaten kızlara elimi uzatmam. Aksine bana elini uzatanlar ile toklaşmayınca bozulanlar oldu. bir daha uzatmadılar 😂😂

0|0
    0|0
    • Keske herkes boyle dusunse. ya tokalasmiyorum zorlami. selam verdim yetmezmi.

• Aslında selam vermek de yanlış :)

"Şunlara da her zaman selam verilmez:
      1- Yabancı kızlara ve genç kadınlara,
      2- Kumarbaza ve her oyunu oynayana,
      3- İçki içenlere,
      4- Gıybet edenlere,
      5- Şarkıcılara,
      6- Fasıklara [Açıktan günah işleyenlere],
      7- Kadınlara, kızlara bakanlara selam verilmez.

Selam verilmesi caiz olmayan bu kimseler selam verirlerse, selamları alınır, fitne çıkarılmaz. Gayrimüslimlere, ancak iş düştüğü zaman selam verilebilir ve selamları alınır. Bid’at ehline de ihtiyaç halinde selam verilir. Zengine, zengin olduğu için selam vermek caiz değildir. Dilencinin, dilenirken verdiği selamı almak gerekmez. Yabancı kadın ihtiyar ise selam verilir. (Dürr-ül-muhtar) "

http://m.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1286 :)

• Hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • zaten topluluk içinde kadın el uzatırsa uzatıcaksın yoksa elini uzatmıcaksın

0|1
    0|0
  • Zoruma gider. Uzatılan bir el geri çevrilmez. kimse bir ele dokundu diye dinden çıkmaz bacım olmaz.

0|0
    0|1
    • Buna sen karar veremezsinki. sana helal olmayan bir erkekle temas kurmaman buyruluyor. dinden cikmazsin tabi ama takva meselesidir bu

• Oyle bisey yok iste 4 kadin almanin kurallari var keyfi alamazsin 4 kadini. bunu yazarak anlatmak cok uzun. ama gercekten bunu saptirip 4 kadin alanlar var malesef

• tabi canım biliyorum. hepsini eşit şartlarda bakıp mutlu edebilmem gerek. cariye ise işte satın alıyosun bu kadar basit. saptırmak diye bişi sözkonusu değil adama helal.

• selam vermem geri alırım))

0|0
    0|0
  • El verince irzina geçmiş gibi bakanlara igriti oluyorum

0|0
    0|0
    • Oyle degil. yaa neden hemen o boyuttan bakiyorsunuz . emir bu ben sorgulamam

• Dinim emrediyor

• Hangi âyet de geçiyor? Tokalasmak mekruh diye

• Merhaba der bozuntuya vermem fazla muhattab olmam suratina bakmam isim olmaz acikcasi :)

0|0
    0|0
  • umursamam olabilir , herkesin yapısı farklı

0|0
    0|0
  • bı kere kapalı kadının elını tutmam

0|0
    0|0
  • Döverdim

0|0
    1|3
    • Neden? saygi duymak gerekmezmi

• Güzel bir hareket değil fakat o da onun düşüncesi der geçerim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 6

• elimi uzatmam bile

0|0
    0|0
    • Kadin kadinla zaten tokalasir erkek icin dedim☺tesekkur ederim yorum icin

• Ya bende kapaliyim ama tokalasmam gerektiginde tokalasiyorum. Icindeki niyet onemli birazda. Toplu tasimada insanlar mecburen birbirine degebiliyor, markette bakkalda parayi uzatiyorsun yanlislikla olsada eline degiyorsun.

1|0
    0|0
    • Degmek degil. degebilirsin yanlislikla. ama emir buysa bencesi sencesi olmaz.

• Bence falan demedim. Ama o kadar da değil diyorum erkek kadin karışık yaşıyoruz bunlar olabilir yani. Boyle bir seyi benim ablamin evlendigi esinin annesi demisti anneme. Kocamin eline varma günah diye. Bu ne kadar dogru eve gelen insan elini uzattiginda tokalasmican mi bu bir ayiptir yani

• bana çok tuhaf gelıyor.. ama yapcak bsey yok.

0|0
    0|0
  • calisiyormusun?

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalırım.

0|0
    0|0
  • Bence hiç bir erkeğin zoruna gitmemeli Çünkü olması gereken bu Allah bizlere de nasip etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...