Lutfen okuyun... Siz olsaniz ne yapardiniz?

Simdi arkadaslar ben kapaliyim. siyah giyiniyorum ve basörtumde siyah. esimle bizim ortak kararimiz bu yonde. ve ben yabanci erkeklerle tokalasmiyorum. benim ailemde boyle yalniz esim ailesinde boyle olan tek insan. biz evlenirken sikinti yasadik ailesi tarafindan kapaliyim diye. ama sonradan cok sevdiler alistik birbirimize gul gibi gecinip gidiyoruz. tabi millet konusuyor iste suna bak suriyeli gibi gelin falan filan. bide bazen misafir geliyo kaynanamlara biz ordayken erkek olunca ben tokalasmiyorum ogrenmediler daha elleri havada kaliyor hep. neyse 6 yildir evliyim sorun olmadi simdi gorumcem karisir oldu neymis asiriymis bence gerek yok bu kadarinaa neden tokalasmiyorsun ayip bizim cevremiz kaldirmaz gibi laflar etti. bir iki soyledi sustum. ama en son esimle paylastim canimi sıkti cunku. esimde ona bagirmis o esime bagirmis kusler simdi. sen karisamazsin benim karima diye. ve gorumcem bana bunlari derken k. valide yanimizdaydi. gorumce bana mesaj atti hakaret etti nasil abimr soylersin konustuklarimizi diye. ben esimi ailesine karsi dolduruyormusum.😞yalan demis inkar etmis bide. esim bana inandi tabi benim tarafimda ama genede pismanim ben kavga etmesi icin soylemedim esime gorumcem herseyden beni sorumlu tutuyor.

Güncellemeler:
😭😭😭😭

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...