Güven duyduğunuz herhangi bir sistem var mı?

Üniversite sınavı, eğitim sistemi, adalet sistemi, belediyecilik, iş hayatı, gibi gibi.

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ve zaten insan güven duymamak üzerine geliştirilmiş bir sistemler bütünüdür. Tümüyle güvendiğimiz ve sınırlarımızı kaldırdığımız insanlar hariç içerisinde insan barındıran her sistem güvenilmezdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Aslına bakarsan sistem geçen hiçbir şeye güvenmem Üniversite sınavı insanları at gibi bir yarışın içine soktu ve kaç tane Üniversiteli borçlu ve iş bulamıyor? Eğitim sistemi geneli boş bilgiden ibaret ve eğiten kişi aksini söyleyecek var mı? Ben genelleme konuşuyorum. Adalet, neye ve kime göre fakir mi zengin mi? Yanlış düşünüyorsun sen aptalın tekisin evet düşünceler bazen yanıltır ama gözler değil. Belediyecilik sistemi torpilli kişilerin dolduğu ve en çok paranın boşa harcandığı yer, iş hayatı maraton emeğinin karşılığını alamayan insanlar

0|1
    0|0
  • Eğitim sistemine güven duyuyorum.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ona da güvenmiyorum Malesef. Dünya sıralamasında çok kötüyüz. Diğer yandan şirketimize yeni başlayan mezun arkadaşları gördükçe karamsarlığım artıyor😕

Yükleniyor...