Kapat

Neler düşünüyosunu bu konu hakkında?

Neler düşünüyosunu bu konu hakkında?

Galatasaray maça gelen bir engelli taraftarının fotoğrafını paylaşıp aradıklarını yazdılar. Kimisi bunu reklam yapmak için olduğunu düşünürken kimiside helal olsun dedi. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Sizce İnsanlık mı yoksa amaç reklam yapmak mı?

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Reklam olduğunu zannetmiyorum , ki öyleyse vicdanları kurumuştur. Muhtemelen servis ve kombine vereceklerdir. Yapılmalı da. Engelli olmayı o seçmedi ve sosyalleşmeye benden bile çok hakkı olduğunu onca çileler çekerek maça gelmesiyle bile kanıtladı. Helal olsun abime.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz şeyleri her takım yapar yaptıklarını da dergide, internet sayfasında vs paylaşır ben yapılanın sergilenmesi taraftarı değilim gösteriş yapılmış gibi duruyor bu sadece takımlar için değil herkes için geçerli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Reklam değil. Nerden arasın adamlar başka.

1|0
    0|0
  • Neyin reklamı yapılıyormuş anlamadım? Her an birimizde bu duruma düşebilir yardımcı olmaliyiz onlara reklamsa reklam

1|0
    0|0
  • İyi bir amaç uğruna yapılan bir olayın reklam içermesi cok ta kabul edilmeyecek bir durum değil.

2|1
    0|0
  • reklam elbette :)

1|0
    0|0
  • reklam amacli dahi olsa o kardesimizin yuzunun guldurulmesi harika bir olay...

1|0
    0|0
  • 😢😢😢

1|0
    0|0
  • Sscma

1|0
    0|0
  • Galatasaray ın reklamamı ihtiyacı var

1|0
    0|0
    • Bu kişiye akülü sandalye vererceklerdir, bir takım imkanlardan faydalanmasını sağlayacaklardır

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Neyse ne sonunda bir engelli mutlu olacak

1|0
    0|0
  • Insanlik be neyin reklamı olsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...