Dar Pantolon Neden Giyilir?

Lütfen "istediğimizi giyeriz kimse karışamaz " gibi cümleler sarf etmeyin bayanlar çünkü mini etek giymenizi şort giyilmesini destekleyen biriyim yani bir kadın mini etek veyahut etek giymek gibi bir lüksü varken neden rahatsız edici hava almayan terleten pantolon tercih eder? 24 Yaşındayım eşofman ve şort dışı bir şey nadir giyerim giydiğimde de küfür ederim pantolonlara. Yakıştığını mı düşünüyorsunuz yoksa rahat mı ediyorsunuz?

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• Likrali oluyor ya rahat oluyor ama dar pantolon giyersem dize kadar tunik ya da ceket giyerim bazen yazin sicak oluyor biraz o kadar ama kışın cok rahat

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dar pantolonlar esnek kumaştan yapılır yani diğer kumaşlar kadar sert değildir

1|0
    0|0
    • 2ay

yani erkek pantolon kumaşlarından farklı mı?

• 2ay

Aynen öyle mesela pantolon tarzı taytlar var dışarıdan pantolon gibi görünüyor ama aslında tayt zaten %100 kot kumaşından pantolon olsa bırak yürümeyi giyemezler

Kızlar Ne Diyor 18

• Istedigimi giyerim

1|1
    0|2
  • Benim giyme sebebim hatlarimin belli olmasini istemem.

0|1
    0|0
  • Yakısıyor

0|0
    0|0
  • Insanlar ne isterse onu giyer kardes seni mi gerdi rahatsiz oluyorlarsa onlar oluyor sana nedir yani?

0|1
    0|2
    • 2ay

Köylü. Düzgünce birşey sormuş adam.

• 2ay

Tesekkurler @soran kendisini engelledim daha fazla muhatap olmak istemedim

• 2ay

rica ederim.

• moda için yakıştığını düşündüğü için giyiyorlar ki bende aynı şekilde vucut tipine hangisi gidiyorsa öyle rahatsız falan değil etek daha rahasız bence

1|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl rahatsız değil kadın kot pantolonları ile erkek pantolonları arasında kumaş farkı falan mı var? yani hangi marka kot pantolon giydiysem hepsi berbat şekilde rahatsız edici etek ne konuda rahatsız anlamadım

• Rahat bir şey

0|1
    0|0
  • çok rahat geliyor bana

0|0
    0|0
  • rahat edıoruz kı yakısıo da zaten

0|0
    0|0
  • bana o bol eşofmanlardan daha rahat geliyor dar pantolon. tayt ile arasında fark var tayt daha ince oluyor çoğunlukla ve hatları açık açık göze seriyor ama dar pantolon kumaşından dolayı tayttan daha iyi.

0|0
    0|0
  • Tayt gibi olduğu için aslında çok rahat

0|0
    0|0
  • Ben pantolonla daha rahat ederim. Sevmesek, rahat olmasak giymeyiz zaten

1|0
    0|0
    • 2ay

Topuklu ayakkabı ve sütyende giyiyorlar ve hiç rahat olmadığını söylüyorlar

• 2ay

üst taraf meme. açık şekilde görürsen o şeyi zaten tahrik olursun. olmazsan problem vardır heralde? djhfj herneyse. bak orda kızları ayırman lazım. kızlara bağlı o milletimizdeki bazı yollu kızlarımız yakışıklı erkeklerin ona bakıp tahrik olmasından hoşlanıyor ve ego yapıyorlar. ama milletimizin diğer akıllı kızları ise yakışıklı çirkin zengin her ne olursa olsun kendileri istemediği sürece bir erkeğin ona bakıp tahrik olmalarından rahatsız olur bence. hem tahrik etmek de hassas bir konu. önce doğru insan seçilmeli. ondan sonra ne yaparsan yap tabi.

• 2ay

@Betulbuse_kaya Tahrik olmak veyahut olmamak işte tüm mesele bu :) Sonuna kadar okumanızı öneririm naçizane evrime inan birisiyim 24 yaşındayım okumayı çok severim sosyoloji ve psikoloji evrim konusunda yaşıma göre epeyce okumuşumdur yani yaşına göre kültürlü sayılabilecek biriyim lakin güzel ve seksi bir kadından tahrik olmamak doygunluğuna daha erişemedim buda beni cahil biri yapabiliyor zaman zaman http://www.evrimagaci.org/fotograf/81/7269

• Kendimizden çok dışarıda ne derler dediğimizde gerçi ben artık hiç birini takmiyorun yinede giyiyom her istedigimi ayrıca çoğu pantlonda rahat ki

0|1
    0|0
  • Eskisi gibi o sert kotlar kalmadı ya. Likralı yumuşacıklar şimdi. Rahat ve güzel duruyor.

0|0
    0|0
  • daha guzel duruyor tunik vs giyildiginde bol pantolon cok kotu duruyo

0|0
    0|0
  • Çok iyi ya

0|0
    1|0
  • Bollardan daha rahat geliyor bana. Kumaşa göre değişir tabi.

0|0
    0|0
  • Hem yakışıyor hemde rahat oluyor ya

1|0
    0|0
  • Rahat değil etek elbise giyiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Rahatsız gibi görünüyor olsada aslında dar pantolon çok rahat ettiriyor

0|0
    0|0
  • E zevk de geç be kardeş. Daha Rahat diye çıplak da dolaşsın millet o zaman.

0|0
    0|0
  • Dar pantolon olduğu için

0|0
    0|0
  • teşhir amaçlı.

0|0
    0|1
  • Dar pantolon erkeklerde pek Sırıtmıyor da kızlrda çok komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Dar pantolon tarz pantolon 👖

0|0
    0|0
    • 2ay

bir sikime benzemiyor hele ki erkekte :D hiç anlamıyorum

• 2ay

Zevk meselesi

Yükleniyor...