Birini cok seviyorum napicam?

O benim sevmiyo 😟😞😞😞ben yi sevmedim bu hayatta😞😞😞bitek onu sevdim oda beni sevmiyo napicam sadece onu allahdan istiyorum ben doger erkeklerle de konusmuyorum cok seviyorum cubku onu😞😞 rabbim bu sdvgiyi neden almiyo kalbimden canim sizliyo😞😞😞18 yasindayim😞😞

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• pek ümitlenme. Allah sevgi ve evlilik işlerini önceden takdir etmiş. duayla olsa bu işler Peygamberimizin amcası için ettiği dua sonuç verir islamı sevip iman ederdi. özgür irade ve kader ilişkisini öğrenmeden birini Allahtan istemeye uğraşmayın. eğer senin onunla evlenmen yazılı değilse duana icap etse de sonuç çıkmaz. ancak bu işin olmayacağını sana görerek kavratmak için azıcık bir iletişim kurdurur bakarsın zaten sen kendiliğinden ayrılırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir sene once ben de boyleydim. asiri seviyodum adamin sivilcesine kadar seviyodum. zamanla unuttum. once gormemeye basladim sonra adini duymadim fotograflarina bakmadim derken 6 aya falan baya iyi oluyosun. eskiden bicaklar saplanirdi yuregime bir baksin diye beklerdim. simsiki sarilip koklamak isterdim. simdi hicbirini istemiyorum. kalbimi cok kirdi ne hali varsa gorsun diyorum bazen. bazen de yine de iyi biriydi beni bir bakisiyla bir sozuyle herkesten daha fazla mutlu edebilmisti diyorum. sen de unutmalisin en dogrusu bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hakkında hayırlısı olmayabilir veya o başkasının kısmeti olabilir. Dua et ama kabul olup ona kavuşacağının garantisi yok.

İlerde unutup başkasını seveceksin emin ol.

0|0
    0|0
  • Seni seveni bul

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Git dersine çalış kızım ne aşkı bu yaşta

0|0
    0|0
  • Kim oo