LÜTFEN OKUYUN , YAŞIM 18 ŞUAN?

merhaba, ben lise 3 öğrenciyisiyim. öncelikle şöyle başlıyayım '2 teogdan çok güzel bir puan olarak başarılı bir okula geldim. sınıfımdaki herkes yabancıydı ve hiç birisini tanımıyordum. 2 tane samimi arkadaşım vardı lise 1'de , bende onların haricinde diğerleriyle takılmadım :S ve lise 3 deyim hiç kimsem yok. bu olay geçen senede böyleydi. depresyona giriyorum. okula her giderken küfür ede ede gidiyorum , devamsızlıklarımı harcayıp bitirmemek için kendimi zor tutuyorum. Sınıftaki herkes bana çocuk gibi geliyor , sen ergenliğe girmişsin demeyin çünkü ciddende öyleleler. ettiği muhabbetler ve güldüğü şeyler o kadar seviyesiz ki :S tiplerini görseniz gözlüklü ineklerler. ben sınıfım haricinde her yerde arkadaşım var. ama bizim sınıf lanetli heralde. hoca proje ödevi veriyor , bir bakılıyor en sona kim kalmış? '' ben kalmışım '' benide bir gruba yazıveriyolar. en arkada tek oturmaktan ders dinleme zevkim gelmiyor. kalbimi içine öküz oturmuş gibi oluyor malasef Zaman geçmiyor. bende zamanın geçmesi için uyuyorum çünkü başka türlü zaman geçmiyor. orta okulda çok başırılı bir çocuktum ama şu an hayatım mahvoldu diyebilirim. ne yapmalıyım sizce? @@ SINIF DEĞİŞTİRMEME İZİN VERMİYORLAR @@ (( yakışıklıda biriyim , okulda tanımıyan hiç kimse yok ama :(( kalıbımı basacağım , kardeşim diceğim bir insan da yok.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sen yasindan olgun birisin heralde. ben de hic arkadas bulamadim. arkada oturucagina gec one o aptallara goster nasil ders dinlenir. onlar geyik yaparken sen takdirnameyi gotur. ders calismak tabii ki zevkli degil ama yalnizsan dersi dinlemek en mantiklisi. sonra sinava calismazsin. hocalarin gozune gir. ben de liseye giderken her sabah lanet ediyodum hicbirinin yuzunu gormek bos muhabbetlerini cekmek istemiyodum. ustelik benim disarda da arkadasim yoktu. ben cok bosladim dersleri senin gibi. cok da iyi olmadi yani. ygs lys var onunde bosver o cocuklari onlar ota b. ka gulsunler sen guzel bir universiteye girince onlara gulersin. anne baba gibi konustum ama valla simdi birakirsan sonra guzel bir yere giremezsin orda da sacma sapan onsanlarin arasina dusersin

0|0
    0|0
  • Ben hasal mezunuyum sen nerdesin kardeşşşim

0|0
    0|0
    • 2ay

benimkini boşver be :D

• 2ay

kardeş ne derneği anlıyamadım ya :D aynı şehirdenmiyiz o da var

• 2ay

Ben İstanbul sen?

Erkekler Ne Diyor 1