Üniversitedeyim ama hiç arkadaşım yok neden ama sadece benmiyim?

İkinci senem üniversitede ulan artık canıma tak etti be hiç arkadaşım yok lan ilk sene tanıştığım iki arkadaşımla eve cıktım onlar başka bölümden onlar hariç başka hiç arkadaşım yok, onların kız arkadaşları ve yüzlerce arkadaşları var benim neden yok üzülüyorum be milleti görüyorum elele tutuşmuşlar sevgilileri görüyorum imreniyorum bende niye yok abi ne eksiğim var ya tipim iyi hatta standart üstü karakter desen fevkalede ama kimse neden benle arkadaş olmuyor neden hayatımda bir sevgilim yok kızıyorum kendime insanları çok önemsediğime ağızlarından çıkan her kelimeye deger verdiğime kızıyorum.. O kadar tipsiz adamların bile yanında kız arkadasları var benim yok tek sebebi çekingen ve içine kapanık biri olmam ve özgüvenim olmaması artık bıktım evden okula okuldan eve gitmeye ne günah işledim ki ben? Üniversitedeyim her şey elimin altında bütün imkanlar ama olmuyo be abi ben yalnızlığa mahkumum içine kapanmaya mahkumum kaderime boyun eğiyorum, ev arkadaşım artık dalga geçiyor evden bir yere çıkmıyorsun diye haklı kendisinin kız arkadaşı var tonlarca arkadaşı var ama benim yok alay konusu oldum gücüme gitti neden ben zoruma gidiyo ya bu ben neden bòyleyim ne eksiğim var? Üzülüyorum çok onun için bunu buraya yazdım sizde dalga gećin diye yazmadım bıktım artık bu durumdan en azından bir kız arkadaşım, sevgilim olsun istiyorum bende sevmek ve sevilmek istiyorum neyim eksik ki benim O kadar doldum artık anlatamam gelip buraya ićimi döktüm mazur görün...

Sizce ben ne yapayım dostlar bana bir yol gösterin... :(

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• sen de demissin cekingen ve icine kapanik olman. insanlar senin gibilerle tanismaya calismiyo. skici buluyo aman banane diyolar. oysa ki ne kadar yanlis. ben de soguk ciddi ve yasina gore olgun biriyimdir benim de oek arkadasim olmaz. biraz daha konuskan sakaci eglenceli olmaya calisman lazim. ben oyle yapiyodum. bir de kiz arkadaslarima kucuk kucuk iltifat ediyodum hepsinin agzi kulaklarina variyodu. samimiyet kuruyodum oyle sen de deneyebilirsin. sacin basin guzel degil de cantan guzelmis gibi olabilir. guncel konularda muhabbet falan kurmak lazim :L

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sag elin ve sol eline arkadas karakteri yaz yuzu saci adi falan olsun onlarla konusursun canin sikildiginda

0|0
    0|1
Yükleniyor...