Nasil atlaticam?

9 gun once annemi kaybettim. Toparlanamiyorum. Dayinilmaz bir aci. Aglayamaz oldum goz pinarlarim kurudu. Arkadaslarimla konusamiyorum gulumseyemiyorum. Okula devam etmek istemiyorum kisacasi yasamak istemiyorum. Ölümü ilk kez bu kadar yakindan tattim. Allah askina biri birsey soylesin nasil ustesinden gelicem?

Güncellemeler:
2ay Rahmet dilekleriniz icin hepiniz sagolun arkadaslar. Goruslere yorum yapamiyorum yorgun hissediyorum. Okuyorum okudukca agliyorum. Soylediklerinizi bir bir uygulamaya calisacam. Lutfen sizlerde annem icin bir fatiha okuyun ve annelerinizin ellerinde opun yerime.

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Başın sağolsun senin adına gerçekten üzüldüm ne desem bir anlamı Yok bunu senin onda birin kadar anlayamam ama şu da bir gerçek hayat hala devam ediyor etmek zorunda bir süre biraz kendini toparlamaya çalış yaşadıkların gayet normal sürekli ağlaman ve üzülmen tamamen normal şeyler bunlar tekrardan kaldığın yerden devam edeceğin güne kadarki sürecin bir parçası annen için sürekli dua etmeyi unutma ve anne babanın en büyük amacı isteği evlatlarını dimdik durabilen başarılı bireyler olarak yetiştirmek büyütmek bunu da hem onun için hem kendin için göstermelisin Allah yardımcın olsun tekrardan sabır versin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sence? cik artik depresyondan! bir senin annen ölmuyor! beterin beteri var! ya herkes ölseydi tum ailen!
    kendini toparla ve bunu atlat cunku sen guclu bir kizsin! Şu an annen seni izliyor ve onu sen nekadar uzuyorsun biliyormusun! enazindan annen icin guclu olup onu gurulandir! okulda basarili ol! ve onun senden bekledigi herseyi yap cunku o seni izliyor!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Başın sağolsun. Bu acıyı dindirecek bir cümle olacağını zannetmiyorum. Sadece annenin seni böyle üzgün, hayattan bezmiş halde yaşamanı görmek istemeyeceğini düşünüyorum. Her ne kadar gitmiş olsa da onu mutlu etmeye çalış.

0|1
    0|0
  • öncelikle ışıklar içinde uyusun daha yaran çok taze ne desem boşuna fakat ölümde yaşamın bir parçası. er ya da geç hepimiz öleceğiz ve en ufak zerrelerimize ayrılıp başka yaşam formları halinde hayata geri döneceğiz.. En samimi tavsiyem kalan hayatını annenin istediği gibi bir insan olmaya çabalayıp bir gün başka bir hayatta onu tekrar görmeyi ummak. Kaldı ki o hep senin içinde biryerde yaşayacak.. :) tecrübelerim bunlar

0|0
    0|0
  • İnsanlar yaşarken dünyaya heveslenir ve ölümü unutur bu yüzden zor geliyor sana da ve her canlı ölümü yaşayacak, ve kişinin en büyük imtihanı sabır ve zamandır sabrı bilirsen zaman geçer üstesinden gelemezsin ancak bir gün alışırsın.

0|0
    0|0
  • yarın acilen psikiyatrist'e gitmen gerek ilaç kullamalısın anca ozman rahatlarsın zamanla herşey düzelir allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun. allah kimsenin başına vermesin. benim anneme aynı şeyi oolsa bende aynı duygular içindde bulunurdum fakat bu iş böyle değil. anneminde annesi babası yok, babamında babası yok. ilerde sadece çocukların olucak hayatında , EŞİN SEN VE ÇOCUKLARIN. hayatı bir oyun olarak düşün sadece o kadar diyorum. annen oyundan çıktı ve tekrar buluşucaksınız. geri kalan hayatını iyi ve zevkli geçirmeye bak. sonuçta herkes ölümü tadıcak

0|0
    0|0
  • başın sağolsun kimseye güvenme artık tek başına sayılırsın ve özgürlüğüne 1 adım daha yakalştın

0|0
    0|0
  • Başın saolsun nur içinde yatsın toprağı nurla dolsun nuriçinde yatsız taktiri ilahi kabulleneceksşn her insan doğar büyür vaktı zamanı gelince hakkın rahmetine kavuşur bu şelilde düşün

0|0
    0|0
  • her canlı ölümü tadacaktır kardeşim ve unutma Allah kuluna katlanamayacagi derdi vermezmiş kendini bu kadar sıkma

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun
    BU şekilde kendini bırakman annene fayda vermez, okuluna devam et iyi bir meslek sahibi ol insanlara faydalı ol, o zaman annenin ruhuna faydan dokunur.

0|0
    0|0
  • Lan kötü oldum ya

0|0
    0|0
  • Başın sağ olsun kardeşim benim Allah yardımcın olsun.
    Bol bol inşirah suresi oku biraz toparlarsın.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • cok cok uzuldum ya :( basın sagolsun kardesım gercekten bende acını hıssettım.. yapabılecegım bısı olursa söle..

0|0
    0|0
  • Zaman geçtikçe başka bir çaresi yok. Basin saolsun

0|0
    0|0
  • dertleşelim gel istersen msjla

0|0
    0|0
  • Allaha sığın.
    Başın sağolsun

0|0
    0|0
  • Sabır ce dua senin ışığın olAcak

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin ne desek ne yapsak boş 😞 Mekanı cennet olsun inşallah..

0|0
    0|0
  • Birkaç ay ilaç kullan. Sonra unutmazsın da alisirsin

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin, Allah yardımcn olsn...

0|0
    0|0
  • Rabbim sabır versin psıkologa gıtmenı onerırım guzel arkadasım...

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin kanka

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Başın sağ olsun

0|0
    0|0
  • Allah gani gani rahmet eylesin; kalanlara sabır ve de hayırlı ömürler nasip etsin.
    Çok zor bu kardeşim; Allah yâr ve yardımcınız olsun, ama hayat bir yerde devam etmek zorunda. Bize olan emanete son nefese değin bakmamız gerekiyor. Acınızı paylaşıyorum inşAllah kısa zamanda toparlarsınız...

0|0
    0|0
    • 2ay

Fatiha'yı okudum annenizin adına, annemin de ellerinden öptüm. Umarım kısa sürede daha iyi olacaksınız...

• Allah rahmet eylesin ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor Allahtan geldik Allaha gidicez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Başın sağ olsun. Bende babamı kaybettim geçen sene. şu an yerinin iyi olduğunu hissediyorum inşallah öyledir. Annen yerinde rahat olmasını istiyosan isyan etme ve dua et onun için. "İnsanoğlu öldüğü zaman, bütün amellerinin sevabı da sona erer. Şu üç şey bundan müstesnadır: Sadaka-i câriye, istifade edilen ilim, kendisine dua eden hayırlı evlat."[1].

Sonuncusunu olmaya çalışalım bol bol dua ve kuran okuyalım inşallah onlar için.

0|0
    0|0
  • Benimde kız kardeşim öldüğünde böyle oldum senin ki daha ağır anne sonuçta kıyaslanamaz ama maalesef hayat acımasız bir şekilde devam ediyor hocam bana her canlı doğar yaşar ve ölür bu hayatın acı bir gerçeği demişti gerçektende öyle annen hayatta olsaydı seni nasıl görmek isterdi düşün ve öyle yaşa annenin gurur duyacağı bir kız ol o seni hep hissedecek😔 Mekanı cennet olsun Allah sabır versin

0|0
    0|0
  • başın sağolsun. Allah ölümün de hayırlısını versin. hepimizin gideceği yer orası...

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun. Guzel anilari hatirla ve unutma obur dunyada kavusuncaya dek ayrildiniz simdilik.

0|0
    0|0
  • Dua et allaha sığın

0|0
    0|0
  • Rabbim kuluna baş edemiyceği acı vermezmiş kalanlara uzun ömür sevdiklerine sabır versin dua et geçicek inan bana hepimiz ölümlüyüz bir gün hepimiz ölücez zaman herşeyin ilacı

0|0
    0|0
  • kuran oku annen icin.. basin sagolsun

0|0
    0|0
  • Yazmayın böyle şeler

0|0
    0|0
  • Başın sağ olsun canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...