Site son zamanlarda çok yobazlaşmadı mı?

Özellikle bazı üyeler aşırı yobaz ve bağnaz önceden hiç bu tarz olaylar yaşanmazdı herkes atatürk düşmanı falan olmuş yani of ya napçaz şimdi burada duramıyorum yobazlar yüzünden

0|0
18|32

En İyi Erkek Görüşü

• Yobaz kelime anlami : bir inanca, bir düşünceye körü körüne, aşırı ölçüde bağlı olan, hoşgörüden yoksun (kimse).

Sen bu tarife cok uyuyorsun. Ataturke ve dusuncelerine Körü körüne, asiri olcude baglanmissin. Ve insanlari dislayarakta hoşgörüden yoksun kimse oluvermissin. Seni yobaz

5|3
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Yobazdan kastın ne senin? Birde atatürkcüyüm ama senin tabirinle yobazım nolacak atatürkü kendi emellerinizde kullanamassınız atatürkün karısıda anneside çarsaflıydı şimdi defol git duramıyorsan

4|1
    2|1
    • 2ay

her nekadar carsafli varsa hepsinin kokune kibrot suyu yahu bir bitmedi bu bu karafatmalar bukadar net iste -duymak istedigin sey bumu?

• 2ay

@yellowflower sizde onların umrunda değilsiniz ve burası müslüman bir ülke beyenmiyorsanız gidin gavur memleketlerine orda imam hatipleri yok rahat edersiniz isde

• 2ay

gavur kelimesini kullanan cahil ve bagnazdir.. gavur diye bsii yoktur bu yobazlarin uydurmasidir... turkiye laiktir laik kalacaktir... simgesel dini kiyafetlere gecit yok...

Erkekler Ne Diyor 31

• Hep öyleydi. Epey dinbaz var.
    Muhatap olmayacaksın öyleleri ile bırakacaksın onlar kendi cinsleriyle takılacaklar :D

3|2
    0|0
  • yobazlıkla ATATÜRK düşmanlığı ne alaka

siz cahil cüleyhalar da bir bitmediniz yıllardır

6|0
    0|0
  • Eger bana su adami seveceksin bu adami seveceksin diyerek baski yapar kalbime hur irademe hakim olmaya kalkarsan sen yobazin fasistin ve diktatorun ta kendisisin. Sen ADITURKU SEVEBILIR AHIRETTE ONUN GITTIGI YERE GIDEBILIRSIN. Bu senin ozgur iradenin bilecegi birsey OK.

0|0
    0|0
  • Meyve veren ağacı taşlarlar herkez birşey söyler zaten bir yol tutturmuş gider vahteddinden bu zamana kadar bakarsak Türkiyenin en iyi dönemleri ekonomi büyüme gelişme olarak Atatürk ve Recep Tayip Erdoğan Dönemedir açıp herkes inceleye bilir. Atatürke toprak kaybetti filan diyebilirler mason derler din düşmanı Akp ye çalıyor derler ülkeyi sattı derler yani anlıyacağın derlerde derler açsa halbuki bilinçsiz halkımız dönemlere cumhur başkanlarına baksa ekonamüyi incelese hangi yılda ne kadar büyümüş ne kadar küçülmüş herşeyi anlıyacak.

1|0
    0|0
  • atatürk düşmanı yobaz demek değil haberin olsun

5|1
    2|2
  • Benim gibi çağdaş üyeler kalmadı

1|1
    2|0
  • Çekip gidebilirsin.

1|1
    0|0
  • Akpli çomar çok fazla ya :D

3|3
    4|0
  • Evet ben de fark ettim, oldukça yobaz ve geri kafalı insanlar mevcut. Muhatap olmuyorum, yobaz tiplerden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Niye düşman olaolalım mübarek.. Allah hidayet etsin.. Benim kimseye düşmanlığım yok ve yanlış yapan kim olursa olsun yanlış derim.. Kendi halinde müslüman biriyim.. Başkası beni bağlamaz..

0|0
    0|0
  • gündem yobazlaştıkça konuşulanlarda öyle oluyor şahıslar ile ilgili değil medya ile ilgili

0|0
    0|0
  • kac aydir bu soru var

0|0
    0|0
  • onların ben ya

0|0
    0|0
  • bas engeli

0|1
    0|0
  • Gayet iyi

0|0
    0|0
  • Yooo sana oyle geliyor

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • aynen comarlarin hepsi buraya toplandi duyan geliyor

1|1
    2|0
  • atatürk düşmanlığına bende inanamıyorum. ülke görüşü ikiye ayrıldı resmen buna bile tamam dedik ettik ama ülkenin yarısı sınırları çok aşıyor. ülke diyorum zaten bak geçtim siteyi

0|0
    1|0
  • Mis gibi engelli tüm dinci yobaz tayyip kölesi koyunlar görmüyorum kafam rahat

0|0
    0|0
  • Ne güzel yobaz yobaz

0|0
    0|0
  • Yüzünü aç yobaz :)

0|0
    0|0
  • evet cok at bakıcısı var

0|1
    1|0
  • Durma ozaman zorlayanmı var

0|0
    0|0
  • Aktroller loading %95 :)

0|0
    0|0
  • Son zamanlar değil çoktan..

0|0
    0|0
  • Yobaz bir ülkede yaşıyoruz, ne bekliyorsun ki.

0|0
    1|0
  • Kahretsinya sen cık bnce sanada bulasuçır kac cabuk kac kac :D

0|0
    0|0
  • yine en kominist yer burası ülke uyanıyor bacım siz yobaz demeye devam edin gerçek yobazlar kim biz biliyoruz :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Komünist nedir acaba biliyor musun ulan zırto üstüne örnek veriyorsun..

• 2ay

@Bir_Acayip_Adam1 biliyorum ama cümleme en çok uyan o olduğu için kullandım siz meseleyi biliyorsunuz siz önünüze gelene yobaz derseniz bende önüme gelene koministler derim sözlük anlamı hoş olabilir ama gerçek anlamı düzen bozan maşalar topluluğu bence güçlü devletlerin gazıyla çalışan ama bunu farketmeyen topluluk bence yok eşitlikmiş oymuş buymuş hikaye ;)

• Herkes istediğimi dusunmekte ozgurdur senın Atatürk'ü sevmen bşr özgurlukse bşr baskasının sevmemeside özgurluktur bu yobazlık değildir Şu an yaptıgın yobazlıktır!

3|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• Yobazlikla Atatürk ne alaka şimdi

1|2
    1|0
  • Üyelikleri iptal edilmeli

1|1
    4|0
  • Hatirlarsan dününu Hasan Tahsinden gerektiğinde bir kurşun daha gelir Izmirden
    Mustafa Kemalin Askerleriyiz !

0|0
    1|0
  • O degil de fazla gizlilesti sanki? ;)

1|2
    0|0
  • Toplum gitgide yobazlaştı

0|1
    1|0
  • Yobazlik Atatürk düsmaniyla mi basliyor.

Herkesin düsüncesine saygi gösterirp anlamaya calisirsaz niye ve nolduda böyle olundu diye anlariz sanki

0|0
    0|0
  • Engel listeme hapsettim hepsini. Umrumdisilar. 👌👌

0|1
    2|0
  • Atatürk'ü sevmemek ne zamandan beri yobaz kelimesinin eş anlamı oldu?

0|0
    0|0
  • Onlara kafa atiyomben

0|0
    1|0
  • Hep öyleydi

0|0
    0|0
  • Evet farkettim ben de

0|1
    1|0
  • Engelliyorum