Çocukları da Yetişkinleri Aldığınız Gibi Ciddiye Alır Mısınız?

Bugünün küçükleri, yarının büyükleri olacak ve hepsinin ciddiye alınma hakları var. Ben buna sonuna kadar saygı gösteriyorum ve göstermeyi de çok seviyorum :) Onlar ergenlik yaşına kadar melekler :)

Ya Siz?

Çocukları da Yetişkinleri Aldığınız Gibi Ciddiye Alır Mısınız ?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlarla kanka olup sevgililerini anlattıklarını biliyorum. :)
    Birgün küçük kuzenim kızın fotoğrafını gösterip burda çirkin çıkmış aslında güzel demesini unutamıyorum. :D
    Yani evet çocuklar ciddiye alınmalı, dinlenmeli, fikirleri sorulmalı. :)

0|1
    0|0
    • Teyzemin arkadaşının kızı vardı 6 yaşındaydı. Oturduk konuştuk 1 saat net kesmeden onu dinledim :) Fikirlerini, hayallerini, öğrenmek istediklerini, merak ettiklerini kısaca her şeyi ^^ Ertesi gün tüm gün beni annesine sormuş. Anne o abi gelmicek mi diye :) Çok güzel ve çok özel duygular ^^ Onların yüreklerine girmesini bilmeli.. Girmesine bilemeyen nereden giremediğini düşünmeli :) Cevap için çok teşekkürler :)

• Onlar dinlendiğini ve dikkate alındığını farkedince anlatıyorlar. :)
      Rica ederim. :)

• İşte anlatmalarının sebebi bu durumun çok az olması yani normal olmaması. Bu durum normal olmalı ki onlar için sıradanlaşsın ama henüz ülkemizin insanı buna hazır değil.

Kızlar Ne Diyor 11

• Alıyorum.

0|1
    0|0
  • yetişkinlerden daha çok ciddiye alıyorum, kin yok kurnazlık yok olduğu gibi sadece düşündükleri ve hissettikleri

1|1
    0|0
    • Aynen öyle 10 numara açıklama ^^

• Alırım genelde

0|1
    0|0
  • yetiskinleride almam cocuklarida

0|1
    0|0
  • Bırak cıddıye almayı yanıma yaklastırmıyorum

0|0
    1|1
  • Bazen 😃

0|1
    0|0
    • Dinlemesini gerçekten yürekten yaptığında onların gözündeki pırıltıyı görebiliyorsun ve bu her şeye bedel ^^

• Kesinlikle size katılıyorum ^^ çok tatlılar

• 2000'lileri boğazımı sıksalar ciddiye almam 2 laf söylüyorsun ağlıyorlar dalga mı geçiyorsun diye dalga geçmeyince bile Allah'ın ezikleri kendi kendilerini eziyorlar

0|0
    0|1
  • büyüklerden daha çok ciddiye alıyoru bazen. daha mantıklı daha sevecen daha gerçekçi oluyorlar

0|1
    0|0
  • Alırım onları dinlemek daha zevkli

1|1
    0|0
  • çocukları bazen daha çok ciddiye alıyorum

0|1
    0|0
  • Ergenlikten sonra delirtiyorlar

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1