Kapat

Çocukları da Yetişkinleri Aldığınız Gibi Ciddiye Alır Mısınız?

Bugünün küçükleri, yarının büyükleri olacak ve hepsinin ciddiye alınma hakları var. Ben buna sonuna kadar saygı gösteriyorum ve göstermeyi de çok seviyorum :) Onlar ergenlik yaşına kadar melekler :)

Ya Siz?

Çocukları da Yetişkinleri Aldığınız Gibi Ciddiye Alır Mısınız ?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlarla kanka olup sevgililerini anlattıklarını biliyorum. :)
    Birgün küçük kuzenim kızın fotoğrafını gösterip burda çirkin çıkmış aslında güzel demesini unutamıyorum. :D
    Yani evet çocuklar ciddiye alınmalı, dinlenmeli, fikirleri sorulmalı. :)

0|1
    0|0
    • Teyzemin arkadaşının kızı vardı 6 yaşındaydı. Oturduk konuştuk 1 saat net kesmeden onu dinledim :) Fikirlerini, hayallerini, öğrenmek istediklerini, merak ettiklerini kısaca her şeyi ^^ Ertesi gün tüm gün beni annesine sormuş. Anne o abi gelmicek mi diye :) Çok güzel ve çok özel duygular ^^ Onların yüreklerine girmesini bilmeli.. Girmesine bilemeyen nereden giremediğini düşünmeli :) Cevap için çok teşekkürler :)

• Onlar dinlendiğini ve dikkate alındığını farkedince anlatıyorlar. :)
      Rica ederim. :)

• İşte anlatmalarının sebebi bu durumun çok az olması yani normal olmaması. Bu durum normal olmalı ki onlar için sıradanlaşsın ama henüz ülkemizin insanı buna hazır değil.

Kızlar Ne Diyor 11

• Alıyorum.

0|1
    0|0
  • yetişkinlerden daha çok ciddiye alıyorum, kin yok kurnazlık yok olduğu gibi sadece düşündükleri ve hissettikleri

1|1
    0|0
    • Aynen öyle 10 numara açıklama ^^

• Alırım genelde

0|1
    0|0
  • Bırak cıddıye almayı yanıma yaklastırmıyorum

0|0
    1|1
  • Bazen 😃

0|1
    0|0
    • Dinlemesini gerçekten yürekten yaptığında onların gözündeki pırıltıyı görebiliyorsun ve bu her şeye bedel ^^

• Kesinlikle size katılıyorum ^^ çok tatlılar

• 2000'lileri boğazımı sıksalar ciddiye almam 2 laf söylüyorsun ağlıyorlar dalga mı geçiyorsun diye dalga geçmeyince bile Allah'ın ezikleri kendi kendilerini eziyorlar

0|0
    0|1
  • büyüklerden daha çok ciddiye alıyoru bazen. daha mantıklı daha sevecen daha gerçekçi oluyorlar

0|1
    0|0
  • çocukları bazen daha çok ciddiye alıyorum

0|1
    0|0
  • yetiskinleride almam cocuklarida

0|1
    0|0
  • Alırım onları dinlemek daha zevkli

1|1
    0|0
  • Ergenlikten sonra delirtiyorlar