Ygs ye çok sıkı bir şekilde asilmam lazım ama bir türlü yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

Ygs ye düzenli ve sıkı bir şekilde çalışmam lazım fakat bir türlü olmuyor sürekli şey kafasındayım hani matematik zaten kolay türkçe desen paragraf oda basit tarih de kolay coğrafya biraz baksam yeter bu kafadayım kolay geldiği için çalışmıyorum sürekli erteliyorum ki biliyorum 5 ay kaldı şunun şurasında. Ha eksiğim çok mu değil tabiki hiç başlamamış sayılmam konuları biliyorum ancak soru çözüyorum bir günde oturup düzenli çalışmıyorum hatta en fazla 2 saat çalışabiliyorum ya ne yapmam lazım akıl verin lütfen kafam çok karmaşık şimdiden ciddi bir şekilde asilirsam derslere hedefime ulaşabilir miyim (hedefim hukuk) ? Nasıl başlamam ve nasıl odaklanmam lazım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ajanda yöntemi o kadar işe yarorki anlatamam

1|0
    0|0
    • 2ay

Ozaman o yöntemi bana anlatt

• 2ay

Rica ederim kafana takilan olursa özelden yazabilirsin. Allah yardimcin olsun

• 2ay

Sağol ya valla

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanlari kiskanmalisin, madem hukuk düşünüyorsun, tum avukat ve hakimleri kiskan, onlar gibi olacagim de kendine... Ters tepki yani, kiskandiginda icinde olan azim artar, birden degil kucuk adimlarla baslayip hedefe kosarak var malisin prenses...
    Bu sene oldu oldu, olmadi, veririm seni Hasan ustanin yanina kaporta boyaya, meslek sahibi olursun )))

0|0
    0|0
  • Yine mi sen 🤓

0|0
    0|0
    • 2ay

Bak sakın hâlâ dalga geçme stesliyim zateeen

• 2ay

Tamam tamam soru iyi yol gösterici olabilir. Çıktım ben ;)

• Kafana bir şey takmazsan düzgün bir şekilde çalışırsın.

0|0
    0|0
  • konsanrte ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...