Gerçekten yaşamak istediğiniz bir ülke seçim hakkı verseler nereyi seçerdiniz?

Gerçekten yaşamak istediğiniz bir ülke seçim hakkı verseler nereyi seçerdiniz ?

Gitmek ve yaşamak istediğim tek ülke norveç böyle bir güzellik var mıdır tamam bizim ülkemizde çok güzel ama ben sessiz ve doğayla iç içe olabileceğim yerleri daha çok seviyorum keşke imkanlarım olsa da gidebilsem..

norveç tabi sadece bu 3 resimden ibaret değil bir yer var ki norveçte en temiz hava oradadır vardığınızda baş dönmesi ve burun kanaması yaşarsınız o havadan ayrıca 3 ay güneş hiç batmaz norveçte geceleri bile gündüz gibi oluyor (mayıs-ağustos ayları arasında)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Norveç

0|1
    0|0
    • 2ay

sanırım beklediğim cevaplardan biri olsa gerek teşekkür ediyorum beğendim ama beğenmek az gelir :)

• 2ay

Unuttuğum bir şey daha, Para gerek😅

• 2ay

@Zarina7 imkanlar gerek ama tabi birde bir girsem zaten bir daha çıkmam o ülkeden ben :)

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden olsa uzakdoğu ülkeleri derdim ama şu an İskandinav ülkeleri çok cazip geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Amerıka kesınlıkle

0|1
    0|0
  • Yine Türkiye

0|1
    0|0
  • Londra

0|1
    0|0
    • 2ay

sherlock holmes gelir aklıma hep nedense orayla çağrışım yapar :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Gideceğim. Ülke büyük ihtimalle kanada olurdu ya da Finlandiya insanlara yaşam tarzina saygısı ve kişi haklarına sahip çıktıkları için

0|1
    0|0
    • 2ay

kanada için bir ara düşüncelerim vardı güzel bir ülke finlandiya da keza öyle bakalım eig kime gidecek ama seçtiğiniz ülkeler gerçekten güzel merak ettiğim ülkeler içerisinde :)

• 2ay

Benim. böyle ama şili peru Meksika bunlarda mrk ediyorum tbiki birde dubai veya katar görmek istediğim. Yerler arasında 😊

• 2ay

@Protector90 gidip görmek istediğim çok yerler var aslında iskandinav ülkeleri, baltık ülkeleri, orta amerika, izlanda aklıma gelmeyenlerde var bir dünya turu lazım aslında ama zamanın ve maddi gücümüz olacak ki istediğin şekilde gez dolaş herşeyi görmen için... görüşlerin için teşekkür ederim.

• ıtalyaya gıderdım

0|1
    0|0
    • 2ay

italyada çok güzel bir ülke gidip gezilmesi gereken yerleri var aklımda benimde ama yaşamak için tek seçeneğim norveçtir.

Yükleniyor...