Başkalarını mutlu etmek sizide mutlu ediyor mu?

Başkalarını mutlu etmek sizide mutlu ediyor mu? Bugün mesela çıktım dışarı bir teyze vardı dilenci belli ki ya da evsiz diyim neyse işte dışarda çöpleri karıştıyordu ekmek bulmus onu yemeye calısıyordu daha öncede görmüştüm geçen yıl falan onu, bende yeni simit almıştım onu verdim ona sonra bana demesin mi olum simit değilde su alsaydın ya :D gülsem mi napsam bilemedim tamam teyze sen dur dedim verdim simiti gerek yok neyse der gibi yaptı bana kızdı sanki niye simit verdin der gibi :D suyuda aldım verdim sonra gittim ordan bir simit daha aldım bu sefer oturdum tam yicem kuşlar dikildi tip tip bana bakıyorlar parkta oturuyordum sonra aldım simiti ufaladım onuda kuşlara verdim. Sonra bu yaptıgım şeylerin beni mutlu ettiğini farkettim bu insanlar ve ya bu canlılar ufacık bir simitle bile mutlu olabiliyorlar hayatımı sorgulamaya başladım şükrettim ama inanır mısınız o kadar iyi geldi ki belki de hayat başkalarının mutluluğunu hissedince güzellleşiyordur...

Güncellemeler:
2ay şlkm
2ay hjmö

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet mutlu ediyor ben gizlilikten yanayım genelde ama bazen gizlenemiyorum insanları mutlu etmek güzeldir

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen gizlilik zor oluyor ya büyükşehirdeyim bide heryer kalabalık ama gizli olması benimde dileğim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Mutluluk paylaştıkça güzeldir kardeşim. Bu ister insanlarla, ister kuşlarla, ister doğayla olsun farketmez. Sende hep mutlu olursun inşallah..

0|1
    0|0
    • 2ay

İnşallah saolsın Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah :)

• ediyo

0|1
    0|0
  • edıyor mutlu

0|1
    0|0
  • Beni de mutlu eder.

0|1
    0|0
Yükleniyor...