Endişelerimden nasıl kurtulabilirim?

Merhaba. Her şey hakkında çok fazla endişe ve kaygı duyuyorum.Özellikle arkadaşlık konusunda inanılmaz endişeliyim. Yani mesela hiçbir şey yapmamış olsam bile yine de biri bana cevap vermeyince kafayı yiyorum. Ya da o kişinin morali bozuksa benim yüzümden olduğunu düşünüyorum ve endişelerimi bastıramıyorum. Ortaokul çağında yani 12-13 yaşlarımda hep ezildim yapmadığım şeyler için suçlandım belki de bu yüzden böyleyim ama bir çözüm bulmam gerekiyor.Öncelikle merak ettiğim bu sorunu yaşayan var mı ve sizce psikolojik destek almalı mıyım? İyi Akşamlar...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.
    Endişeye dayalı anksiyete durumu söz konusu olabilir. Bu durumda psikolojik destek almanız gerekmektedir. Ekonomik durumunuzu sarsmayacaksa özel bir hekimden destek almanız ve ilaç önermeyen bir hekimle görüşmeniz en iyisidir. Üstesinden gelinmeyecek bir şey değil fakat bu haldeyken tek başınıza atlatmanız kolay değildir, mutlaka destek alın. Umarım kısa sürede kurtulursunuz. Sevgiler, saygılar.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende anksiyete olduğunu düşünüyorum ve bana bunları yaşatanları hiç affetmeyeceğim. Gerçekten küçücük bir kızın dünyasını yıktılar.

• 2ay

Çok sağolun gerçekten çok yardımcı oldunuz içim bir nebze olsun rahatladı mutlaka bakacağım önerdiklerinize.

• 2ay

Rica ederim. Rahatlasın tabii ki. Daha da rahatlayacak ve kurtulacaksınız inşallah kısa sürede.:)

Erkekler Ne Diyor 3

• Psikolojik destek aktman gerek bu durumu atlatabilirsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

İlaç falan mı yoksa terapi gibi mi bir bilgin var mı?

• 2ay

Maddi açıdan bir sorun yok da ben ilaç istemediğimden sordum.

• Kurtulman zor ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • cok dusunmemeye calıs

1|0
    0|0
    • 2ay

İşte engel olmaya çalışıyorum fakat hep boğazım sıkılıyormuş giibi hissetmekten bıktım.

Kızlar Ne Diyor 1

• bende de oluyodu kıyamam hepsi geçici şeyler merak etme çok rahatsızsan bir psikoloğa git

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok sağolun umarım geçer

• 2ay

dua et hep :)

Yükleniyor...