Kırıp pişman olduğunuz insanların gönlünü almak için uğraşır mısınız?

Yoksa pişmanlığınızla baş, başa kalıp olaylari akışınamı bırakırsinız?

Kırıp pişman olduğunuz insanların gönlünü almak için uğraşır mısınız?

1|0
36|48

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Belki de bu;
    Son sansin,
    Son nefesin
    5 dakika sonra hayatta kalacagimizin bir garantisi yok...

Bu yüzden kalbini kirdiklarini ara ve bir daha küfret.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Pişman olacağım hiçbur şey yapmam. Kırmışsam haketmiştir. Hata yapmam özür dilemem. Ezik miyim ben mk?

2|0
    0|1
  • Mümkün oldukça kimseyi kırmamaya bakıyorum.. Çünkü insan kalbi kırmak kolayda onu tamir etmek oldukça zor.. Hele haysiyeti ile kırmak çok da daha kötü..

1|0
    0|0
  • Üniversite de bir çocuk hakkında gıybet etmiştim.. Pişman olup helallik istedim..
    Çocuk etmedi.. 😕

2 hafta uğraştım.. Sınıf bile kampanya başlatıcaktı.. 😄
    Koca sınıf bana destek verip çocuğu ikna etmeye uğraştık..

2 hafta sürdü iknası..
    O oldu.. Bir daha gıybet eder mi Seyyah.. 😂

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Ben bir insana defalarca şans verip hatalarını görmezden gelen biriyim eğer bir insanı cidden kırmışsam bu artık çizgiyi aştığı anlamına gelir ve bu da pişman olmamı engeller abi bir kere de onlar düşünsün tamam bu beni kırdı da ben hatalıydım diye hep mi biz düşünücez

1|0
    0|0
  • Sevdiğim birinin gönlünü almak için gururu bir kenara bırakıp herşeyi yapabilirim.
    Aldığım karşılık da önemli tabi, karşılıklı olan herşey iyi ve samimidir.

1|0
    0|0
  • O paylaştıgın yazı varya fazlasıylasıyla beni anlatıyor. Duygularimi yazmaya gerek yok sanirim. O yazi yetti anlatmaya

1|0
    0|0
  • bazen evet..
    gönlünü almaya çalışıom ama o kırınca hiç bişi yapmayınca
    aptalıgına doyma adam diyorum

1|0
    0|0
  • Benim için değerli bir insansa ki kırıp incitecek kadar samimi isem ve pişmansam değer verdiğim bir insandır.
    Onarmak arada ki pürüzleri ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa yaparım..

1|0
    0|0
  • almaya çalıştık izin verilmedi. kırılınca gönlümüzü almaya yeltenilmeyince boşa çekilen küreği kırmak daha iyi olduğunu düşüncesi hakim oluyor.. herkes kendi yoluna.

1|1
    0|0
  • Kimseyi kırmam.

1|0
    0|0
  • Akışına bırakmam, karar veririm.
    Yazmam, aramam da sormamda. Aldığımız kadar değer verirsek asla üzülmeyiz

1|0
    0|0
  • Bana kırılamaz kimse 😇

2|0
    0|0
  • Değerli biriyse almaya çalışırım. Zaten kolay kolay kimsenin kalbini kırmam. Hak edeni affetmem. Kırmamam için kırmızı çizgilerimi geçmesin kimse.

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam. Eğer kırdıysam bir sebebi vardır. Boşuna kırmam. Kırılması gerekiyordur. Eğer çok içim cız ederse kendi içimde yaşarım ona belli etmem. Zamanla geçer.

1|0
    0|0
  • Hatalıysam özür dilerim :) https://static0. bobiler. org/monte/2011/11/15/alternatif_reklam_fikirleri--cwjhqm42. jpg

1|0
    0|0
  • kırmışsam haketmiştir niye gönlünü alayım

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • aynı. bizi sallayan yok

1|0
    0|0
  • Çok hatta bir şekilde gönüllerini almak için çok uğraştım ama onlarda iyice suyunu çıkardılar. Aman ben elimden geleni yaparım baktım olmuyor vijdanım rahat devam ederim

1|0
    0|0
  • Kirdiysam şeş kaza gonlunu her turlu alirim benim icin degerliyse kiz erkek farketmez eger isteyerek kirdiysam cani cehenneme umrumda olmz cunku o bana buyuk bir yalnis yapmistir

1|0
    0|0
  • Yook eger haksızsam üzdüysem olabikir ama haklıysam umurumda olmaz
    Özel kutusu sırf bana kapalı diye düşünmeye başlıyorum 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kırmışsam, haketmiştir. Başka açıklaması yok.

1|0
    0|0
  • kalp kırmam kırmayı sevmem hassasımdır bu konuda. her daim güler yüz ve tebessümle karşılık vermeye çalışırım..
    insanları üzerek hiçbir yere varamayız.. lakin mutlu olursak hepimiz güzel yaşarız..

1|0
    0|0
  • Ne sebeple kırdığıma bağlı, kendime göre haklı sebeplerim varsa gönül mönül dinlemem. Eğer haksız isem alırım.

1|0
    0|0
  • Durumum bizzat resimdeki gibi ^^

1|0
    0|0
  • Donerse senindir pizzaysa hiç senin olmamıstır

Tamam vurmayın

1|0
    0|0
  • Kimsenin ahı kimsede kalmasın, bundan korktuğum için kırdığım herkesin gönlünü bir şekilde almaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Kimseyi kırmam..

1|0
    0|0
  • Kalp kırmak kötü bir durum ve ben kalp kırıdıgımda çok ugraşmışımdır geri kazanmak için

1|0
    0|0
  • Pişman olacağım şeyler yapmam ama yaparsam da özür dilerim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 35

• Evet uğraşirim ama bazen uzaklaşmami istiyorlar ve uzaklaşiyorum

1|0
    0|0
  • Uğraşırım 😂

1|0
    0|0
  • Eğer pişman olmuşsam uğraşırım.

1|0
    0|0
  • Yani genel olarak evet😊

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişir eğer kırmakta haklıysam yaptığım şeyin arkasında durur akışına bırakırım. Ama eğer ki haksızsam veya farkında olmadan kırdıysam pişman olup telafi etmek içinde elimden geleni yaparım kolay kolay kalp kırabilen biri değilim ama insanlık hali dilin kemiği yok oluyor bazen.

1|0
    0|0
  • Birini kirdiysam hak etmistir. Pisman olmsm

1|0
    0|0
  • Hayır pişman olmam kırdıysam hak etmiştir

1|0
    0|0
  • Aynen ya bende kendimi affettirene kadar surekli mesaj atarim gozume uyku girmez ama birisi bana yapinca ozur bile dilemiyolar ve kendimi cok kotu hisdediyorum

1|0
    0|0
  • şu an gerçekten kırdıklarımın kalbini geri kazanmak istiyorum ama uğraşacak cesaret bende yok

1|0
    0|0
  • Hayır kolay kolay kırmam kırdıysam haketmistir. O saaten sonra umurumda olmaz...

1|0
    0|0
  • Gönlünü almaya çalışıyorum en az bende 500 mesaj atıyorum kırdımsa

1|0
    0|0
  • Haksız olduğumu düşünüyosam ne yapar ne eder gönlünü alırım. Ama haksız yere kimseyi kırmadım kırmamda. Kırdıysam hak etmiştir arkadaş umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Eğer haksız olduğumu düşündüysem alırım

1|0
    0|0
  • Pisman olmakta buyuk bir mertlik etrafta o kadar yüzsüz varki kalp kırıyo hatasinin farkinda ona ragmen bir sey olmamis gibi davraniyo bn olsam kendimi affetirirdim...😃

1|0
    0|0
  • Akışına bırakıyorum genelde.

1|0
    0|0
  • ugrasırım

1|0
    0|0
  • Ugrasirim.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Mutlaka ulaşırım aynı gün olmasa da ozur dilerim. Ama evet benden özür dileyen olmuyor. Oldu aslında da aynısını yine yaptı. Sacma kere sacma

1|0
    0|0
  • Su zamana kadar kimseyi sebepsiz yere kirmadigimdan eminim kirdiysamda vardik illaki bir nedeni düşüncesine sahibim beni kirani ben neden el üstünde tutayim ki

1|0
    0|0
  • Uğraşırım😊

1|0
    0|0
  • Uğraşmam. Suçu olmayan kimseyi kırmam

1|0
    0|0
  • Cıks uğraşmam

1|0
    0|0
  • Uğraşırım