Dertlesecek insan var mi?

Psikolojik olarak cokuntudeyim. Bana gerçekten yardımcı olabilecek birine ihtiyacım var nolur yardim edin

0|0
10|32

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan ne kadar ağlarsa ağlasın ne kadar dertleşirse dertleşsin ne kadar üzülürse üzülsün kendine yapar. Bırak burada dertdaş aramayı, problemi sen kafanda bitiremez isen burada sabahlara kadar da dertleşsen hiç bir şey düzelmez. Bakış açını değiştir, dünyan değişsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben herkesle dertlesirim derdim ama o eskidendi simdi benim de pek dinleyecek halim kalmadi. ama az biraz dinleyebilirim yine de sanirim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• cok fazla var

0|0
    0|0
  • buyrun tabi

0|0
    0|0
  • anlat bakalım derdini

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun da keşke derdini de yazaydın ^^

0|0
    0|0
  • Dert dinleyen insan çokta... onu çözüm arayacak tavsiye verecek insan yok...

0|0
    0|0
  • Hangi konu da olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • hayırdır probleminin nedir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendimi birine muhtacmis gibi hissediyorum. Kuzenim aslinda hic sevmiyorum nefret ediyorum konuşmak dahi istemiyorum. Ama sanki konuşmasam herkes bana kizacak biri bana bisey diyecek gibi geliyor konuşmak zorundaymidim gibi hissediyorum

• 2ay

Haklısın sanırım teşekkür ederim

• 2ay

rica ederim.

• Yardım edebileceğim bir konu mu acaba nerden bilcez? Konuyu yazmamışsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendimi birine muhtacmis gibi hissediyorum. Kuzenim aslinda hic sevmiyorum nefret ediyorum konuşmak dahi istemiyorum. Ama sanki konuşmasam herkes bana kizacak biri bana bisey diyecek gibi geliyor konuşmak zorundaymidim gibi hissediyorum

• 2ay

Toplumsal bazı gereklilikler vardır. Küslük olmaz kuzenle. Ama sevmiyorsan biraz mesafeli ol.

• 2ay

Bana cok zarar veriyor cok cok normal disi olaylar var

• Hislerini anlamam için anlatman lazım takip veya mesaj at

0|0
    0|0
  • Nedir sorunun

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Oyle yaptı. Ayırdı zaten. Yalvar yakar heri getirdim onu. Cunku kuzenim yüzünden ona yalan soyledim konuşmuyorum dedim konuştum onunla konuşunca butun hal ve hareketlerim değişti beni butun sulaleye yslmadigim şeylerle rezil etti erkek arkadaşıma kadar olay gitti... kızın annesi geldi aglaya aglaya özür diledi erkek arkadaşım gitti daha yeni baristik ama simdi asla kinusmamam gerekiyor benim

• 2ay

Konusma bisey derse ailene ilet. iftira atiyor de

• Dinlerim.

0|0
    0|0
  • ne konuda sıkıntılardasın asdas

0|0
    0|0
  • hayrola? buyur KARDAŞŞŞ

0|0
    0|0
  • Yardım edeyım karşim!

0|0
    0|0
  • Ne oldu üzme kendini

0|0
    0|0
  • Eger anlatmak. isterseniz elimden geleni yaparim. İster burdan yazin ister mesaj atin

0|0
    0|0
  • özelden yaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Takip istegi gonderdim sen yazabilir misin

• ne oldu

0|0
    0|0
  • bıldıgım yerden sorarsanız yardımcı olurum :)

0|0
    0|0
  • oluurr istersen dertleşelim yani karar senin

0|0
    0|0
  • bende arıyorum da bulamadım

0|0
    0|0
  • hayirdir? nedir ki derdin?

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

O duruma geldim resmen zaten. Ama Allah tan korkuyorum. Hep aman sus yetimdir aman ahini alma diye diye kendimi yedim

• 2ay

illa onu üzmene gerek yok ki. sessiz sedasiz uzaklas ondan.

• Allah rizasi icin dinlerim kardes buyur

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Sen de sunu iyi biliyorsun ki bunlarin hepsi imtihan sabir göster yoluna devam et kimseye bisey anlatmak zorunda degilsin kimseye kendini ispatlamak zorunda degilsin Allah herseyi bilen ve görendir

• 2ay

Kesinlikle oyle ama bu insanlarla da iletişimi kestim bana yarar saglamiyosa bana çamur atiyosa onun bana ne yararı olabilir ki dışarıdaki insandan ne farkı olabilir? Bende konuşmuyorum zorunda kalmadikca gordukce selam veriyorum ama aman da arayim da gelsinler ya da arayim nasilmis aman onlara cay icmeye gideyim yok. Iyi gelmiyorlar cunku bana. Boyle daha iyiyim ben... ama bunda bile acaba oyle dememize alındı mi demediler bunun psikolojisi bozulmuş bu insanlardan kaciyo sevgilisi eve hapsetmis siz bunu bir doktora götürün oldu... daha ne diyim ki yani

• Bana anlatabilirsin kardeşim

0|0
    0|0
  • Boş Zaman Fazla Olunca Oluyor Böyle Hep Aynıyız...

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın canım .

0|0
    0|0
  • Gel bana banaaa gelll

0|0
    0|0
  • para yok değilmi

0|0
    0|0
  • Isterdim ama kendim cöküntüdeyim..

0|0
    0|0
  • yaz bana dertleselım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• Sitenin psikologları nerdesiniz

0|0
    0|0
  • Ben de psikolojik çöküntüdeyim üzüm üzüme baka baka kararır sana psikolojisi iyi durumda olan biri lazım

0|0
    0|0
  • :(( AYNI

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • Neyin var?

0|0
    0|0
  • Kız aynen bende çok bağırasım var sövesim var var oğlu var 😂😂