Yaştan dolayı bir kız seninle sevgili olamam diyor? Ama ben Tayyip gibiyim kolay vazgeçmem. Nasıl ikna edebilirim kızı?

Bir kursa annemin baskısıyla gittim. Gittiğimde iyi oldu. Bir kız beğendim. Kıza en güzelinden dondurma aldım. Sonra adın ne diye nerelisin diye sordum. Kız ertesi gün birdaha gelmemek üzere kursu bıraktı. Bu gelmeyince bende gitmekten vazgeçtim. Ama fethullah gibi yaramazlık yaparak bunun yoklama kağıdından soyadını buldum ve facesini tespit ettim. Ama eklemedim çok konuşamadık diye. Ama eninde sonunda ekliyecektim. 10 gün sonra çarşıda önüme çıktı. Konuştuk vb kursa işlerden dolayı gelemiyom dedi. Facesini sordum oda söyledi ekle konuşuruz dedi. Zaten ben biliyordumda maksat yumuşak güç olayı işte. Buna tüm erkeklerin bir araya gelipte iltifat edemiyecegi iltifatlar ettim hoşuna gitti. Kız bana tatlısın dedi. Ama kız minyon boylu ve benim yanımda küçük durur. Benim boyum iki metre yapılıyım beyaz tenliyim. Ama kız benden 7 yaş büyük. Bu yüzden sevgili olamıyorum diyor. Yoksa seve seve olurum diyor. Bundan 10 sene sonra nolacak diyor. Ben senden vazgeçmem diyorum yinede yok diyor sevgili işine. Ama ben Tayyip gibiyim vazgeçmicem bu kızdan. Pazar günü bunla bir mekanda buluşacaz yüzünü görüm bari dedim tamam dedi. Tayyip nasıl moralini bozan kişiye külliyede ayar veriyorsa bende bu kıza tatlı dilimle ikna etmeye çalışacam. Ben Türk Milliyetçisiyim. Kız Urfalı kürt olabilir. Ama ne göz kaş kirpik var yaa. Sanırsınki dünyanın 8. harikası. Bu kızı ikna edebilir miyim sizce.

Güncellemeler:
Tayyip gibiyim senden kolay kolay vazgeçmem diyecem kıza. Nasıl moralini bozan oldumu külliyeye çağırıp ayar veriyorsa. Bende Tayyipin bu davranışının yumuşak versiyonunu kıza uygulayacam. Hayla yok derse o zaman Davos sahnesi.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elbette edersin bende şahsen kendimden yedi yaş küçük birini istemezdim ciddi misin sen

0|1
    0|0
    • ciddiyim. bana sempatik tatlısın düşüncelisin dedi. ama yaştan dolayı olamaz diyor

• Bak niyetin bu kızla evlilikse yaş konusunu açma ilgilen sürekli mutlu et en güzel sözleri söyle bir süre sonra sana inanır ister emin ol bende bayanım ama 21 yaşındayım empati kuramıyorum Ama o27 olsa bile bişi olmaz olgun davran sakal falan bırak agır davran

En İyi Erkek Görüşü

• baskı kur kıza

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...