Çocuklar mı daha dayanılmaz yaşlılar mı?

hangisi sinir katsayını biraz daha yükseltir? tanıdığın veya tanımadığın çocuklar mı yoksa anne baba dahil yaşlılar mı?

1|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Çocuklar yetiştirilebilir ama yaşlılar zaten olmuştur o yüzden dayanılmaz bir yaşlı dayanılmaz bir çocuktan daha kötüdür

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuklar daha dayanılmaz. Git bir ilkokula gir bakalım bir sınıfa noluyor. Ben kafayı sıyırıyorum. Yaşlılar en azından mülayim olur. Aksileri bile komik olur idare edilir. Yani bana göre çocuklar daha dayanılmazdır...

0|1
    0|0
    • 2ay

Eig için çok teşekkürler zaaayın @filofobik kardeşim :)

• 2ay

Bu soruya ben de böyle cevap verirdim

• 2ay

Kalp kalbe karşıymış. Demek aynı şeyleri düşünüyoruz. O halde?
      Leeeeyn.
      Noluyoruz olum ahahaaha.
      Hakkaten yaa bazen çok ender ilkokul falan gidip sınfları şöyle bir dolaşınca aman aman aman. Kafayı yiyor insan. Hepsi direnişçi gibi. Öğretmen olmak zor bea.

Kızlar Ne Diyor 12

• Çocuklar. Yaşlıları severim huysuz falan.

0|1
    0|0
  • Yaşlılar çocuklaşıyor. Ha çocuk ha yaşlı... İkisi de zor.

0|1
    0|0
  • Cocuklar durdan anliyor yaslilar anlamadini duydum cünkü onlar Ben büyüküm benim dedim olcak havasinda

0|1
    0|0
  • Yaşlılar dicem ve birgün bende dayanılmaz olucam

0|1
    0|0
  • Çocuk hep çocuk yaşlılar çocuktan da çocuk. Sabır etmeyi bileceksin. Sonuçta sende bir zamanlar çocuktun ve o adam yani annen ya da baban seni usanmadan bıkmadan bu yaşa kadar getirip buyuttuyse bir zahmet adamın yaşlılığında kısacık kalmış ömründe kırmadan büyük sabırlar göstererek iyi birer evlat olamıyorsak bile onlara karşı insan olmalıyız. Çocuklar zaten masum ne yaptıklarını bilmezler mazur görmek gerek hiçbiri diyorum. (Sinir bozucu durumlar oluyor elbet bu gibi durumlarda biraz daha empati gerek sadece.)

0|0
    0|0
    • 2ay

iyi yazmışsında cümleyi uzatıcam diye yüklemi özneyi şaşırmışsın:)

• Çocuklar, yaşlıların yaşanmışlıkları ve onun getirdiği tatlı nazları var.

0|1
    0|0
  • yaslilar

0|1
    0|0
  • Cocuk

0|1
    0|0
  • Yaşlılar

0|1
    0|0
  • Dayanmak zorundasın.

0|1
    0|0
  • Ikiside ayni sayilir yasli insanlar zaten cocuklasiyorlar onlari uzmemeye calisin

0|1
    0|0
  • Çocuktun ve yaslanacaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaşlılarla uğraşılmaz söylediklerinde çoğunlukla haklı çıkıyorlar. Çocuklar daha iyi bir çikolataya bağlarsın.

0|1
    0|0
  • hepsinin yeri farkli

0|1
    0|0
  • Bence çocuklar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...