Gaziantep Yemekleri Kilo Aldırıyor Mu Yoksa Bizimi Kekliyor Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Öncelikle Tüm www.kizlarsoruyor.com üyelerine iyi akşamlar dilerim. Keyfileriniz yerindedir umarım. Facebookta bu paylaşımı gördüm ve beni bir hayli gülümsetti acaba Rihanna gaziantepte takılsa bolca yemek tüketse bu kiloya ulaşabilir mi. Bu kadar kilo aldıran yiyecekler mi pişiriliyor bu ilimizde size sormak istedim. Görüşleriniz için Teşekkürler :)

Gaziantepli KizlarSoruyor Üyelerine Selamlar Olsun :)Gaziantep Yemekleri Kilo Aldırıyor Mu Yoksa Bizimi Kekliyor Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? #pilavüstü #GaziantepliRihanna #Ekmekyoksapideyiyin :) #Afiyetolsun :)

• Alır tabi Rihanna oldu mu sana 100 kilo kardeşim :)Gaziantep Yemekleri Kilo Aldırıyor Mu Yoksa Bizimi Kekliyor Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
    72% (13)57% (4)68% (17)Oy Ver
  • Almaz neden alsın Gaziantep yemekleri kilo aldırmaz kardeşim :)Gaziantep Yemekleri Kilo Aldırıyor Mu Yoksa Bizimi Kekliyor Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
    6% (1)29% (2)12% (3)Oy Ver
  • Farklı düşüncelerimi belirtmek istiyorum :)Gaziantep Yemekleri Kilo Aldırıyor Mu Yoksa Bizimi Kekliyor Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
    22% (4)14% (1)20% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adanali oldugum icin Entep'te sıkça bulundum, mutfagimiz hemen hemen ayni, kesinlikle kilo alirdi, arkadasa katiliyorum... Et, tatli sofradan eksik olmaz, yesillik zatwn yok, nasil almasin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...