Almanya da Yaşam Ne kadar Zor?

Merhaba Daha öncede buna benzer bir konu açmıştım bu sorumda sizlere yaşamak ne derece iyi artıları ve eksileri Orada çalısmak falan tecrübeli olanlar yazsın konuşalım dili orda ogrenicem kalacak yerim var
Vize ile gidip temelli kalacağım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de kal gelme 😄

0|0
    0|0
    • 2ay

Türkiye'demi kalım türkiye çok güzel bir ülke fakat yasam sartları hakkını alamıyorsun ve herkes kazıklama peşinde 5 mtre dükkanda 850 tl kira ve 250 tl vergi veriyorum Aylık giderim 1.100tl yarın obur gün evlilik yapsam tam 60 70 bim lazım nerede o para?

• 2ay

1500 euro alsam bana gayet iyi bir para bakalım artık

• 2ay

Hakkında hayırlısı

En İyi Erkek Görüşü

• yeşil pasaport var. bende ilerde çılgınlık yapıp gitmeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı ama temelli değil. gezip gelcem.. türkiyeden daha çok yaşanılası bir yer gibi duruyor bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bakıs acısı ya fabrikada çalısıcam sistemin kolesi olucam 1500tl it olucam ya da 1500 euro alıp para bırıktıp Türkiye'de yıyecem

Kızlar Ne Diyor 1

• vize ile nasil temelli birda kalicaksin? vizeyle olcak is degil o

0|0
    0|0
    • 2ay

Vize çıkarıcam yanı parayla 5bin euro verip vize çıkarıp güvenle Almanyaya gidip vize bitince sürekli kalacam orada evlilik yapıp donucem

• 2ay

sandigin kadar kolay degil almanyada kalmak. ne sinavlardan geciyorsun. kolay gelsin sana simdiden

• 2ay

Teşekkür ederim zor fakat buna deyecegine inanıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkiye'den daha yaşanılır bir ülke.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nedne Öyle düşündün bende Öyle düşünüyorum açarsan sevinirim teşekkürler.

Yükleniyor...