Kendinizi Savunurken Tekme Atmayı Mı Tercih Edersiniz Yoksa Yumruk Atmayı Mı?

Şiddeti ne kadar uygun görmesem de bazen etkili olabiliyor insanlar karşısında savunmak lazım değil mi siz hangisi tercih ettiğinizi merak ettim :) görüşler için teşekkürler. Mutlu pazarı uğurlayıp Umutlu pazartesiler dilerim :)

#Akşamınlafı :)
Engeller beni durduramaz her bir engel kararlılığımı daha da güçlendirir. Leonardo da Vinci

#pilavüstü #Tekme #Yumruk #KendimiziSavunalım #MutluPazarlar

• Tekme Atarım Çünkü; Kendinizi Savunurken Tekme Atmayı Mı Tercih Edersiniz Yoksa Yumruk Atmayı Mı ?
    57% (13)11% (2)37% (15)Oy Ver
  • Yumruk Atarım Çünkü;Kendinizi Savunurken Tekme Atmayı Mı Tercih Edersiniz Yoksa Yumruk Atmayı Mı ?
    22% (5)72% (13)44% (18)Oy Ver
  • Farklı bir düşüncem ve yöntemim var görüşümde belirtmek istiyorum :)Kendinizi Savunurken Tekme Atmayı Mı Tercih Edersiniz Yoksa Yumruk Atmayı Mı ?
    21% (5)17% (3)19% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay daha görüş

1|1
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Kiozlara yumruk tekme karışık ama erkeklere genelde tekme nedeni belli zaten

0|1
    0|1
    • 2ay

anladım nedenini biliyorum :)

• 2ay

Uyanik seni canii gelecegini sondursen nolacak

• 2ay

@WopheR zaten o tekmeyi atacak kadar dolmuşam geleceğinden banane haketmiştir o ben kimsenin haksiz yere geleceğiyle oynamm adamına göre mumale

En İyi Erkek Görüşü

• Dizdeki ekleme turning kick denilen tekmeyi atarım çünkü bu şekilde rakibimin bir bacağı felç gibi bir şey olur dogru düzgün basamaz bu halde de ne kendini savunabilir ne de düzgün bir sekilde saldırı yapabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor...