Neden sünniler oruç tutunca milleti ayağa kaldırıyorsunuz gösteriş yapıyorsunuz? Alevilere Gavur diyorsunuz?

Neden sünniler oruç tutunca milleti ayağa kaldırıyorsunuz gösteriş yapıyorsunuz? Alevilere Gavur diyorsunuz?
Alevi kardeşlerim Allah kabul etsin.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bu saydıklarının hiç birini ben de yapmıyorum ve sünniyim. gösteriş budalası bir kesimi ele alıp bütün sünniler öyle davranıyormuş gibi gösteremezsin. kul hakkı denen bir şey var.

0|1
    0|0
    • 2ay

yarası olan gocunur güzel insan. Ben sana laf etmiyorum ki. Ben de Sünniyim ama oruç tuttuğumu ben hariç kimse bilmez.

• 2ay

kusura bakma da Allah ile kul arasındadır o ibadet başkası bilmese de olur

• 2ay

ben başkaları görsün bilsin illa demiyorum. gizleyip saklamak için ek bir çaba harcamıyorum diyorum. utanılacak bir şeymiş gibi... anladın?

En İyi Erkek Görüşü

• Oruç tutmayana dayak atma timi kuranlara Sünni denir.
    Kimseye karışmadan oruç tutan güzel insanlara ise Alevi denir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alevi Sünni diye ayırma. Ben alevi değilim ama oruç tutuyorum.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben ayırmıyorum. Şii mezhep mensubu ve Sunni mezhep mensubu iki din kardeşim diye bakmasaydım burada bunu paylaşmazdım.

Erkekler Ne Diyor 4

• kimsenin gavur dediği falan yok evet bu saydıklarının birçoğu yok neden biliyomusun çünkü çay var çorba var sigara var her bişeyim var bir su yok ne iftar koşuşturması olacak..

0|1
    0|0
  • İnanç meselesi , herkezin hayatına kimse karışamaz.

0|1
    0|0
  • Allah kabul etsin

0|0
    0|0
  • Sünniyi aleviyi bilmem de Yer yüzünde müslüman olup namaz kılmamak nedir onu anlamış değilim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...