Ailesi ile yaşayanlar, bazen "yalnız yaşasam ne güzel olur" dediğiniz oluyo mu?

cidden yalnız olsam buruk olacağımı sanırdım bu yaz 1 ay yaknızdım ve resmen kafamı dinledim aile sorunlarıyla ilgilenmekten kendimi unutmuşum 24 yıldır ilk defa kendiminde insan olduğunun farkına vardım... evdeki kavga gürültüde bıktırdı daha öğrenciyim 24 yaşındayım ama yarı zamanlı bir iş bulsam bile taşınırım ama verecekleri tepki feci olur annem babam dramaya başlar hemen ağlarlar falan ama beni bıktırana kadar uğraştılar kardeşim delinin teki annemle babamın ergenden farkı yok kendmi bildim bilelei huzur yok kendimi bornoz kemeriyle asmaya 5 var anlıycağınız...
bide babam dedikocudur herkese aklına geleni anlatır evde olan evde kalmıyor taşındığımı sağır sultan bile duyar siz bu durumda napardınız?
aniden odaya dalmalar gece banyo yapınca kıyamet koparmalar ve daha birsürü şey...

Güncellemeler:
2ay galiba ilk fırsatta taşınıcam arkadaşlar :) annem şu an bile saçma sapan bir sebepten tencere tavayı orya buraya atıyo kapıları çarpıyo gerçekten akıl sağlığı kalmadı bende nasıl insanaarın arasına doğdum anlamıyorum...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir dönem yalnız yaşadım keyfimde yerindeydi ama sonrasında ise tekrar aileme döndüm
    her durumun güzellikleri sorunları var.. ama belirli bir yaştan sonra.. insan yalnızlıgı benimsiyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardimcin olsun gercekten zor bir aile ortami. Kendi ruh sagligini dusunmek zorundasin bu ortamdan uzaklasman senin icin cok iyi olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üniversitede tattım bekar yaşamını efsaneydi şimdi ise 4 ay şafak sayıyorum komple bekar evine çıkıcam alayına rest

1|0
    0|0
  • Yalnızlık gibisi yok ama benim ailem öyle değil

1|0
    0|0
    • 2ay

Karışırlar sıkarlar bazen ama o tarz sıkıntıları yok allah yardımcın olsun :)

• 2ay

ya o normalde gerçekten tuhaf bir ailem var herşeyime karışırlaar gece sorgusuz sualsiz operasyon yapar gibi dalarlar odama geçen gün sabah 7de kalktım banyo yapıyorum babam banyo kapısını yumrukluyo küfrederek "uykumuzun a*mına kodun" sabah sabah diye su sesi rahatsız etmiş onu... annnem desen acayip tuhaf bir kadın ve çok dindar bu yüzden sıkar hep beni hala bişey desen kendini parçalar ağlaya ağlaya bağırır tencere tava kırar... kardeşimde öyle işine gelmeyen bişey söyle evi terkeder gecenin 12 si bile olsa... şimdi bunlar normal ben mi anormalim burdan hemen gitmem lazım bugün ciddi ciddi kendimi asmayı düşündüm ya... tek haftasonum var ondada kavga gürültü oldu

• 2ay

Çok üzücü bir durum kendi ayaklarının üzerinde durman cok zor aceleci davranma ve okuyorsan başarılı ol

• hıc oyle demedım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bazen değil her zaman diyorum

1|0
    0|0
  • Şşu ara hep diyorum

1|0
    0|0
  • Aileden ayırı yaşamak daha iyi zorluklarıda var.

1|0
    0|0
  • Bende seninle aynı durumdayım bazen diyorum ki kör topal karakteri düzgün birini bul evlen git

1|0
    0|0
Yükleniyor...