Arkadaşlar önemli!! İstanbul metro hakkında?

Arkadaşlar ben Yenikapı da idodan indikten sonra esenler otogara nasıl gideceğim hiç bilmiyorum daha önce hiç yalnız İstanbul a gitmedim anlatabilir misiniz

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kirazlı veya havalimanı yönüne giden metro hattının ikisi de otogardan geçiyor. Her durak oncesi anons ediliyor zaten. İstanbul kart satış ve dolum noktaları var. Güvenlik personeline sorun yonlendirirler. Bir de ağ haritası linkini veriyorum. Vaktiniz olursa bakın hat ve duraklar hakkında bilgi edinirsiniz. www.marmaray.gov.tr/.../...6Yeni-harita100x100.jpg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• orayada metro var bağlantılı olması lazım hemde artık İstanbul'da ulaşım kolay ve rahat

0|0
    0|0
    • 2ay

Tam biliyor musun ido nun servisleri varmış direk metroya ve metro ile de otogar a gecicem ama nasıl olucak

• 2ay

Metro da otogar diye yazar değil mi durak inşallah karıştırmam birde metro için İstanbul kart ı metro nun orda nereden çıkarabilirim biliyor musun

• 2ay

onu oralarda çıkartırsın yerleri vardır görürsün

• çok ters orası la. bir kaç araç değiştirecen.

0|0
    0|0
    • 2ay

Örneğin?

• 2ay

Eyvaahh metro ya yürümek baya uzak mı birde metro direk esenler otogara gidiyor diye duymuştum

• 2ay

o başka metro tramvay gidiyor otogara. Tramvaya gitmen zaten yıllar sürer oradan. İDO'dan metro 15 dakika.

• ido nun ordayım götüreyeyim mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...