Bazi insanlar yaşladıkça güzel veya yakışıklı olurken bazıları neden çirkinleşiyor?

Bazı insanlar 20li yaşlarda çirkinken 30lu yaşlarda guzellesiyor neden ki? Estetik degil, olmayanlardan bahsediyorum :3

0|1
8|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sarap gibi dusun. Verimli bir yilin uzumuyse ve iyi muhafaza edilirse yillandikca tadi artar. Yok uzumu eksi ve kotu bir verimdense ve plastik kapakla muhafaza edilirse tursu olur. :D Ayni mesele.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çünkü insan hep değişir. Daha çok gençti önceden, biraz olgunlaşırken, daha güzel oluyor haliyle. Ya da meselâ, lisede bir kız çirkinse, bakım yapmıyor diyedir. Üniversiteye geçince kendine bakıyor, o kız bu kız mı diye şaşırıyorsun. Bakımsız insana çirkin diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Bişey söylicem 30 genç yanlız.50+ yaşlıdır. Tabi Türkiye'de 15 yaşında herkes hacı gibi sakal bırakmaya başlayınca, kendini büyük göstermeye çabalayınca 25'te yaşlanıyorlar ayrı konu.
    40 yaşında max. orta yaşlı görünmeleri lazım.40 orta yaştır. Türkiye'de 40 yaşında herkesin bir ayağı çukurda.
    İşte hayatı boyunca hep genç kalmaya çalışanlar genç göründükleri için 30'lu yaşlarında yüzleri genç kalıyor.
    Düşüncelerin yüze yansıdığına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • mesela hülya avşar. hatun şarap gibi. yaşlandıkça güzelleşiyo anasını satayım

0|0
    0|0
  • oyle oldugu icin

0|0
    0|0
  • benim gibi ilerde daha yakışıklı olucağım ama şu anda tipsizim ilerde kel olucağım çünkü :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Kelligin gercekten bir cozuumu var ya kadinlik hormonu alip erkeklik hormonunu durduran ilsclar alacaksin ya da testislerini aldiracaksin :D

• 2ay

nekadar acımasıssın ya aldırım ama daha bakirm be kimseye dokunmadanmı kestittircem mereti aman kalsın keltoşlarda yakışıklı olabiliyor isterse :)

• Bizde neysen öyle kalıyorsun :D

0|0
    0|0
  • Ters tepiyor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • hadi be :D

0|0
    0|0
  • Genetik

0|0
    0|0
  • insan dediğin öyle bişi işte fazla şeetmemek lazım

0|0
    0|0
  • aynı ben :D

0|0
    0|0
  • Allahın takdiri

0|0
    0|0
  • Allah vergisi

0|0
    0|0
  • yeme icme aliskanligi ve spor

0|0
    0|0
  • Kader kısmet.

0|0
    0|0
  • sans allah oyle yaratmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kesinlikle katiliyorum

0|1
    0|0
  • normal olan çirkinleşip çökmek ama dediğin gibi bazı doğuştan şanslı erkek veya kadın yaşlandıkça güzelleşiyor şarap gibi. Allah'ın hikmeti işte.

0|0
    0|0
  • kadın sarap gibi olmalı yaşlandıkca güzelleşmeli

0|0
    0|0
  • Aynen katiliyorum sana genck3n bana tuhaf gelen insanlar yaslaninca ne kadar yakisikli karizmatik guzel olmud diyorum

0|0
    0|0
  • Bazilarinin icinin güzelliği yüzüne vuruyor demekki

0|0
    0|0
  • Ee herkesin bir zamanı var

0|0
    0|0
  • Bilmem ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...