Ev arkadaşıma eşcinsel olduğumu söylemeli miyim?

Merhaba.. üç yıldır tanıdığım, son iki yıldır aynı evi paylaştığım en yakın dostuma cinsel yönelimimi açıklamalı mıyım? Eşcinsel olduğumu söylersem eğer sizce bana olan tavrı nasıl olur? Lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Homofobikler her yerde emin olamazsın ki. Bence eşcinsel konulu (ama çokta eşcinsel konulu olmasın ki senden şüphelenmesin) bir dizi/film falan bul izleyin. Tepkilerini ölç. Mesela Glee dizisi var abartı gay sahneleri yok onun bir bölümünü ac izleyin?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostunun ne kadar anlayışlı ve gekişmiş bir insan olduğuna bağlı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Böyle şeyler pek belli olmuyor. 6 yıllık erkek arkadaşımı silmek zorunda kaldım ben eşcinsel olduğumu söyledikten sonra. Gayet modern, açık fikirli bir insan olmasına rağmen bu konuda çok örümcek kafalıydı. Absürd fantezilere girdi, o kadar yıl sadece arkadaşım olarak var olan adam bana yavşamaya, sevgilimle nasıl seviştiğimi sormaya başladı. Diğer yandan, dar kafalı olduğunu düşündüğüm bir kız arkadaşım tam aksine gayet normal karşıladı ve mutlu olduğum için mutlu olduğunu söyledi. Yani kimin nasıl karşılayacağını kestiremiyorsun. Ucundan eşcinsellikle alakalı bir konu aç tepkisini ölçmek için. İşte bilmem nerede bir arkadaşım vardı bana eşcinsel olduğunu söyledi bugün de. Tepkisini ölç. Ona göre açılıp açılmamaya karar verirsin.

0|1
    0|0
  • Senin arkadaşın huyunu sen biliyorsun. Tepki verebilir de, vermeye bilir de...

4|1
    0|0
  • gerek gormuyorsan soyleme bosver

0|1
    0|0
  • İlginçç

0|1
    0|0
  • Söyleme bence yani bilemiyorum karışık bir durum.

0|1
    0|0
  • Homofobik mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Tam olarak bilmiyorum, bu konuları konuşmaya cesaretim olmadı

• 2ay

Hmm teşekkürler desteğin için

• 2ay

Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Söyle tabi ki herkesin dötü kıymetli

0|1
    0|0
    • 2ay

Eşcinselliği sexe vurmak sadece insanlara ön yargılı davranmaktır. Ona karşı sexuel bir duygu hissetmiyorum.

• 2 yıldır aynı evde yaşıyorsunuz ve hiç anlamadı yani? Hmmmm

0|1
    0|0
    • 2ay

Hayır anlamadı bana göre ama bazen çok yakın davranıyor ya da ben öyle hissediyorum, bilmiyorum.

• Şimdiye kadar öğrenmediyse söyleme.

0|1
    0|0
  • önce bir yokla pat diye söyleme

0|1
    0|0
  • kendine gel :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...