Fotojenik olmayan insan cirkin midir?

Gencler fotolarda hic iyi cikmam ama kime sordam yakisiklisin der. Bana bakmaz diyebilecegim kizlarlada cok saglam bakisirim sasiririm hatta yani boyle kizlarla bakistigim icin. Peki sizce fotojenik olmayan insanlar cirkin midir sizce? Yorumlarinizi bekliyorum

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Neysen o çıkıyor işte

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir iste oyle degil aynada nasilsam oyle cikmiyorum zaten soruda o nedeni nedir ki. Bakiyorum herkese aynada nasilsa oyle cikiyor ama bende oyle degil

• 2ay

Güzelsindir sana öyle geliyordur boşver bunlar küçük şeyler

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş bende Mona Lisa gibi çıkıyorum , aynada başka biri baktığında yüzüm yamuk çıkıyor felan :D Asimetrik yüze sahipmişim galiba.. Bence alakası yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende ıyı cıkmıom hec fotojenık deılım guzelde deılım cırkın olma ıhtımalin var

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • cirkin degildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende fotojenik değilim :D herkes burda g. tüme benziyorsun diyor ama reel de farklı :D

0|0
    0|0
  • Değildir, ayna gerçek yansımamız

0|0
    0|0
  • yoo ne alala bro beğenen varsa boşver fotojeniği

0|0
    0|0
  • Fotojenik olmak ve çirkin-güzel birbirleriyle alakalı durumlar değildir.
    Çekimde prof birine denk gelirsen ucubeyi bile sana dünya güzeli gibi gösterir
    Hem kime göre çirkin olduğunu düşünmeli bu tip insanlar?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben cirkin oldugumu iddiaa etmiyorum kardesim aynada gorujdugum gibi cikmiyorum fotograflarda 5 farkli ben gisterebilirim sana bunun sebebi fotojenik olmamaktir bence.

• 2ay

Amatör çekimdir sebebi.

• Bende de o sorun var ya yakışıklıyım ama sosyal medya üzerinde değilim resmen fotoğraf çekilemiyorum bu yüzden napcaz

0|0
    0|0
  • cırkın degıl bence hıckımse

0|0
    0|0
Yükleniyor...