Kapandım ama bazı konularda endişelerim var lütfen adam gibi yorum yaparak yardımcı olun :( ?

23 yaşındayım ama kapanmak yeni nasip oldu. Ancak bazı konularda endişelerim var. Hayallerimle çakışıyorum. Aslında konu çok karışık ama, uzun uzun yazıp bunaltmak istemiyorum sizi. Kısacası en büyük olayım şu ki, İngiltere'ye gitme hayallerim vardı küçüklükten beri. Ve hayatım boyunca nasip olmadı. İçimde yara oldu. Sonra kapadım dedim ki bu yaşa kadar gitmek nasip olmadı bundan sonra da olmaz. Ama gel görün ki kapanınca bir kapı açıldı ve gitme durumum var. :) Bu da bende belki saçma da olsa pişman olmama neden oldu. Çünkü ben yabancı insanların tepkilerinden çekiniyorum. Beni önyargıyla değerlendirmelerini istemiyorum. Kimliğimin her yerde ifşa olması beni yabancı bir ülkede rahatsız edermi bilmiyorum. Lütfen bu konuda elle tutulur gerçekçi deneyimleri olan varsa bir akıl verebilir mi? Açılmayı istemiyorum. Kendimi böyle çok huzurlu hissediyorum ancak hayalimde bir engel olacak diye korkuyorum. Lütfeeeeen bir akııııl. Lütfeeeeeeen. :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Buradan daha az eleştirileceksin emin ol buna.. Ordakilere gavur diyorlar evet gavur olan hükümetler ama insanlar her zaman gavur değil.. Bir çok kez gittim oralara ve emin ol bizim ülkemizden kat kat daha gelişmişler herkes kendi işine bakıyor sivil halk.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yabanci insanlarin bizimkiler kadar cahil oldugunu düşünmüyorum burda daha çok tepki alırsın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Avrupa da karismazlar anca kara carsaf olursa tepki olabilir. sen hayalini gerceklestir, yapamazsan donersin geri. en azindan gez gor oralari

1|0
    0|0
  • Ben 5 sene yurtdışında yaşadım, böyle bir durumla karşılaşmadım. Insanlar gayet saygılıydılar. Dua et, sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • İnan İngiltere'deki insanlar buradakilerden daha iyiler rahat ol. Farkı orada hissedeceksin zaten.

1|0
    0|0
    • 2ay

Siz İngiltere'de bulundunuz mu hiç? yani deneyimlere göre bilgi alınca içim biraz daha rahat edecek :)

• 2ay

Hayır bulunmadım ancak bir kaç Avrupa ülkesinde bulundum. O sebeple böyle bir yorum yaptım.

• Avrupa insaninin cogu hosgorulu bence bir sorun olmaz

1|0
    0|0
  • o zaman şöyle yap giderken açıl

0|0
    1|0
  • Gerçekten yersiz bir endişe, neden size kötü bakılsın? Kesinlikle sorun yaşamazsınız...

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• takma kafana hayallerinden de vazgeçme kendini nasil iyi hissediyorsan öyle giyin düşün... emin ol basin kapalı diye kimse seni umursamaz su sacma dusunce yuzunden huzurunu bozma

1|0
    0|0
  • emin ol orda herkes birbirinin düşüncesine saygı duyuyo burdaki öküzler gibi değiller yaani hiç açılma dusuncesine girme aynen böyle devam

1|0
    0|0
Yükleniyor...