Muhabbet kuşu aldım ama deli gibi korkuyo benden 1 ay oldu alalım deliricem artık napmalıyım?

Normalde iki tane kuşum vardi erkek olanı kaybettik sonra öbürünün yanina bitane daha kuş aldık tam 1 ay oldu önceki kuş peşinde dolanip duruyo konuşmak istiyo onunla ama yeni aldigimiz kuş hareketsis pusup duruyo benden o kadar korkuyo ki ben odaya girince yaninda olmasam bile tir tir titriyo bir saga sola kaçıyo ben odadayke tirtir titriyo kuyruğu pusmuş duruyo heleki bir yemlerini degistirmeye filan yanlarina gitsem çirpiniyo içinde deli gibi napıcam bilmiyorum iki taneler bide nasıl alıştırabilirim yani yanima filan gelmesini çoktan biraktimda korkmasin en azindan beni gorunce odama girmeye korkuyorum hayvan kriz geçirir diye

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kuş kafesini yüksek yere koy. Kuşa üstten yaklaşma. Sakin hareket et kuşa yaklaşırken. Yüksek ses çıkarma. Birde kuşun öldüğü kafesi iyice yıka, sonra diğer kuşları koy. Öncekinin hastalığı bulaşabiliyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet onu duymuştum ilk geldiginde alçaktaydi kafes surekli titriyodu bende internetten okuyup yukseğe koydum biraz daha iyi oldu * ozellikle bikaç gundurde daha cok korkuyo. İyice yıkamıştım zaten kafesi çok özledim onuda 😞

• 1ay

@Karşıyakalı_1 çok teşekkür ederim banada umut oldu iki diye alışmaz diye düsünüyodum dediğin gibi yapıcam 😄😊

• 1ay

Siz israrci olduğunuz sürece alışacaktır. Umarım işe yarar :) Haberdar ederseniz durumdan sevinirim. Bol şanslar :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Elinden yem yedir

1|0
    0|0
  • Belki zamanında çok dayak yemiştir diğer kuşlardan ondan olabilir zamanla normale döner.

1|0
    0|0
  • Aldığın yere götür bu kuşu alın bana başka eğlenceli hareketli kuş verin de değiştirsinler parana yazık olmasın kuşun panik atak olabilir korkak kuş almamaya çalış

0|0
    1|1
    • 2ay

bakış açısına bak ya. Parana yazıkmış. Sanki marketten mercimek alıyor. O bir canlı, canlı. Hastada olabilir. Alıp besledikten sonrada hasta olabilir. Ben bunu aldım ama bozuk çıktı mı diyceksin.

• 2ay

Hadi ya sen iki kuruş para verdin diye o hayvanin tum haklarina sahip mi oluyosun aldim tapulu malim kurtaririm? Cocuk demiş ya senin bu dediğin saçmalığı 5 yaşinda çocuk demez bazi insanlar 100 de yaşasa hala beyni gelişmemis olabiliyo demek ki umarim biride sen sicak konuşmadigin icin kafani kopartarak öldürür sonucta parasiyla?

• 2ay

Hahahaha canımsın bazı şeyleri değiştiremezsin ne yaparsan yap uğraşırsın zamanın boşa gider hahah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...