Özgüveni yüksek, konuşkan tabiri caizse yırtık kızlara bakış açınız nedir?

Neşeli, girişken, kendine güveni olan, ortamlarda şuh kahkalar atan efendime söyliim insan ilişkilerinde başarılı bir kızla mı birlikte olmak isterdiniz yoksa ağır başlı, sakin, oturaklı , az konuşan biriyle mi?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Girişken olmak kız için iyi değildir. Erkekte iyidir. O kızın sonu hayra alamet olmaz, bir yerde patlar. Yani erkekte böyle sıkıntı olmaz. Kız dediğin sakin, ağır başlı olacak oynamayacak sağ solu. Oturaklı, hanım hanımcık kız ile evlenilir. Diğerleriyle cuppa cuppa yapılır.

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden 2 kutup olmak zorunda? Neseliyim, girişkenim, ama ortamlarda şuh kahkahalar atmam insan ilişkilerinde de basariliyim ama yeri geldiğinde de ağır başlıyım bence dengelemek en güzeli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sonuçta böyle hanımlar her ortamda sevilir..
    ama fazlası gıcık eder
    aynı şekilde çok agır başlı hanımlarda öyledir

0|0
    0|0
  • Kız dediğin nerede nasıl davranacağını bilmeli , gerçi erkek için de geçerli bu.. Ama tutupta dışarıda bağıra bağıra kahkaha atan kızlardan şahsen oldum olası haz etmem. Neşeli girişken ve kendine güveni olmasi güzel etkenler ama gevşekte olmamalı..

1|0
    0|0
  • Neseli girisken ayri suh kahkaha atan yirtik olmak ayri sey. araalrinda cok fark var.

Ben sevdigimin. neseli konuskan guler yuzlu olmasini isterim ama tabiri caizse yirtik firlama olmasini istemem

1|0
    0|0
  • sevmiyorum öyle kızları nedense

1|0
    0|0
  • Ağır başlılık iyidir ama çok sıkıcı yaa :)) insan biraz konuşkan olur.. herkesle olmasa da çevresindekilerle iyi geçinir.. ya da geçinmeye çalışır.. girdiği ortamda kendini belli eder neşe saçar :)

0|0
    0|0
  • Yırtık tabiri yakışmamış Hemcinslerine ayıp ediyorsun. söylediğin kelime bahsettiğinle alakalı değil karakterle alakalıdır.

0|0
    0|0
  • az konuşan kız mı olur m k. yani varsa söyle gitsin tedavi olsun

0|0
    0|0
  • Evet özgüven şart

0|0
    0|0
  • ince bir cizgi var yirtik bir kadini hic bir erkegin sevecegini sanmam obur turlu hersey uzerine konusabiliyorsan tadina doyum olmaz o kadin'in

0|0
    0|0
  • Takılmadığım tiplerdir

0|0
    0|0
  • küfür hakaret aşağılama yoksa sorun olmaz ama bunlar varsa kaçarım onlardan.

0|0
    0|0
  • En sevsiğim tiplerdir açıksözlü ve özgüvenli yalan söylemezler aklına geleni söylerler bayılıyorum eğer bu sen isen tanışmak isterim

0|0
    0|0
  • Tabiri caizse "yırtıktır" diye bakarım.

0|0
    0|0
  • ikisini de sever , olumlu bakarim.

0|0
    0|0
  • Heryerde olmalılar. İhtiyaç çok onlardan.

0|0
    0|0
  • Boş fıçı iyi öter.

0|0
    0|0
  • kendine hastır severim onları da :) neşeli insanlara çekiliyorum * nedense hep en kırık onlar çıkıyor :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden yırtık kız oluyorlar? Ne alaka?

0|0
    0|0
  • ikinci seçenekteki kız her zaman aldatılmaya mahkumdur.. ne yaman çelişki :)))

0|0
    0|0
  • O ilk anlatılan kız benim kızlar gıcık olur erkekler sever

0|0
    0|0
  • Öz güvenli insanlara yırtık dediğine göre eziksin.

0|0
    0|0
  • Erkek olsam neşeli girisken ozguveni olan hbnjnmjbjhb

0|0
    0|0
Yükleniyor...