Arkadaşınızla birlikte çekindiğiniz resimde çirkin çıkmanıza rağmen arkadaşınız bunu paylaşmış ne yaparsınız?

Arkadaşınızla birlikte çekindiğiniz resimde çirkin çıkmanıza rağmen arkadaşınız bunu paylaşmış ne yaparsınız?Herhangi bir ortamda arkadaşlarınızla otururken arkadaşlarınızdan birisi ısrarla resim çekinmek istedi
birlikte selfie ya da başka birisinin aracılığıyla bir resim çekindiniz. Sonra o resme bakınca pekte iyi çıkmamış olduğunu gördüğünüz için mutsuz oldunuz ve bunu arkadaşınıza söylediniz. Ama resimde arkadaşınız pek güzel çıkmış bu yüzden çok mutlu ne olacak aramızda bir resim diyerek sizi teselli etmeye çalıştıktan sonra ayrıldınız gününüz bitti

Sonra akşam sosyal medyada dolaşırken sizin birlikte çekilmiş o fotonuzu arkadaşınız çok güzel çıktığı için sosyal medyada paylaştığını gördünüz.
O çok güzel veya yakışıklı iken siz tam tersi durumdasınız ne hissedersiniz?

Güncellemeler:
Bizim sitenin üyeleride pek anlayışlıymış bravo :)

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Niye koydun o resmi ?
    -ama ben çok güzel cikmisim 😕
    (Geri kalanimiz bayik bakmış bir o güzel 😒)
    Ya kaldırırsin onu ya da onun en berbat resmini koymak ile tehdit ederim ki kalkar o resim ordan 😈

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 74

• Kötü hissetmem pek önemsemem

0|1
    0|0
  • Ben de gider kendi güzel çıktığım, onun bir halta benzemediği bir fotoğrafı paylaşır, onu etiketlerim :D

0|1
    0|0
  • Paylassin sorun etmiyorum ben.. :) tamam yalan soyledim paylastigi resmi gormem imkansiz instagram twitter facebook vs. Kullanmiyorum

0|1
    0|0
  • Beni kes kendini koy diyorum hep oyle yapiyorlar. Bizde tehtit yok, ama egerr anlattigin gibi bir durum olursaa iste o zaman baslarina gelecekleri kendileri biliyo😂

0|1
    0|0
  • genelde öyle olur. hiç fotojeik değilim :D ben ses etmem :d ha çirkin çıkmışım ha güzel. paylaşsın istiyosa

0|1
    0|0
  • Benim arkadaş ortamım da kizlarla resim çekindiğimiz de birimizden biri güzel çıkmadiysa o resmi atmıyoruz sosyal medya ya en güzelini çekene kadar selfi alırız ve bu beni sıkar bir zaman sonra sahde tebessüm alır yerini.
    Böyle birşey yapmış olsa bir kerelikden hičirşey olmaz beni beğenen herşekil beğenir

0|1
    0|0
  • Canı sağolsun o kadar kötü değildir sıkıntı yok yani

1|1
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım onun 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Topuğundan vururum😂

0|1
    0|0
  • vay çakaaalll derdim yoruma :D paylaştın haaa!
    nasılsa fırsat elime geçer bir gün :) yapacak bir şey yok. amaaan zaten beni beğenen beğenmiş der teselli ederdim kendimi :)

0|1
    0|0
  • Yakin arkadasimsa kaldir derim

0|1
    0|0
  • genelde kaldırtıyorum.

0|1
    0|0
  • biraz sinir olurum ama yapcak bisey yok

0|1
    0|0
  • sorun yok kendimle dalga geçebiliyorum :) ne olacak sanki bir dahaki sefere bende aynını ona yaparım :D

0|1
    0|0
  • Oyle bir durum oluyo bqzen kankamla birsuru poz cekiliyoruz. Cozumu bulduk ama.. o sürüyle cektigimiz pozlarda illa benim guzel onun guzel ciktigi olur. Onu paylasiriz

0|1
    0|0
  • Ben istemiyorsam o bu cesarette bulunamaz. İnsanın konumu önemli tabi

0|1
    0|0
  • Deliririm. Zaten fotoraf cekilmeyi sevmem

0|1
    0|0
  • sildiririm :D

0|1
    0|0
  • Gebertirimmm :)

0|1
    0|0
  • mankenmiyim ben bana ne umrumda olmaz.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    54

Erkekler Ne Diyor 16

• kaldır derım ona

0|1
    0|0
  • 3 yillik dostlugumda bir fotograf cekilelim dedim sonucta universitede yollar ayriliyordu ve fotograf cekilmeyi hic sevmeyiz kötu cikti ama hicbiryerde paylasmadim zaten ikimizin dostluk fotografini baska birine atip alay ettirtmem kardesim o sonucta.

0|1
    0|0
  • Sorun yok öyle şeylere takılmam

0|1
    0|0
  • Paylaşsın..
    Malzeme bu.. 😂😂

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Ben zaten çirkin olduğum için her fotoğrafta otomatik olarak çirkin çıkıyorum... yani sorun yok... yaşasın çirkinlik...

0|1
    0|0
  • Çekiniyorum

0|1
    0|0
  • bişey yapmam

0|1
    0|0
  • Zaten bütün fotolarda kötü çıktığım için sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Bana bunu cok yaptılar. yapacak birşey yok. belki de kendini çirkin hallerinle görebilmek özgüvenini sağlamlaştırır

0|1
    0|0
  • Ziçarım agzına...

0|1
    0|0
  • Bencil bir pislik olduğunu düşünürüm

0|1
    0|0
  • Hiç bir 💩 hissetmem. Yiğidi öldür Hakkı'nı yeme 😁

0|1
    0|0
    • Yanında olan insanlar her halini biliyor Nasıl olsa o sebeple bir problem değil. Hatta kendimle dalga bile geçerim.

• Bir süre sonra kaldırtırım maksat kırılmasın

0|1
    0|0
  • Resim değil, fotograf 🙈

0|1
    0|0
  • Fotoğrafa fotosok yaparım ağzına penis koyarim sonra da öyle ben paylasirim

0|1
    0|0
  • Nolcak ya onun siki sağolsın ona mı darılcam

0|0
    1|0