Otobüste bayanları gizli gizli kesen seyreden erkekler burdamisiniz :D?

Çok denk geliyor bana, liseli öğrenciler çoğunlukta denk geliyor ama nedense :D karşılıklı oturunca dik dik bakıyorlar, utangaç olanlar da var bir bakıyor bir bakmıyor baya gözetledim ben erkekleri ya. Onlar baksa bile ben bakmıyorum,çekiniyorum dik dik bakınca. Garip oluyor :D sahi neden bakarsınız ki öyle?

0|2
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Güzele bakmak sevap değil bunu biliyoruz dik dik bakmanın alemi Yok aklı sıra karşıdakinin etkileneceğini cesaretli olduğunu gösteriyor rahatsız ettiği aklına gelmiyor evliye de bakıyor yanında eşi kardeşi olAna da kendi çöplüğündeyse üç beş çakal bir aradaysa laf da atıyor bunlar cesaretse anana da atlasınlar daha büyük cesaret tebrik et

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın... katılıyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Selamun Aleyküm öncelikle bunun tersini yapan bacılarımızda var bir insan iffet ve izzeti için yaşar bende bunları boşa çıkarıyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aleykümselam var tabi bilmem mi... ne diyeyim işimiz gücümüz yok heralde :D

• Sen de hiç karşılıksız bırakmıyosun demekki

1|0
    0|0
    • 2ay

Karşılık vermem beğendi beni falan der elalemin yabancisina neden karşılık vereyim kimin ne mal olduğu belli değil

• 2ay

Anladım

• Güzele bakmak sevaptır D: Şaka bir tarafa kendilerince etkilemeye çalışıyorlar

1|0
    0|0
    • 2ay

Ciddimisin etkilendikleri icin bakmiyorlar o zaman :)

• 2ay

Aynn Hayırlı pazarlar 😄

• 2ay

Sağolasın sana da :)

• Toplu taşımayı en son ortaokuldayken kullanmıştım 😀

1|0
    0|0
  • güzel olana bakılır madam

1|0
    0|0
  • Ben genelde herkese bakarım öyle gözetlerim ama hoş bir bayan varsa daha çok bakarım. Tabii rahatsız etmeden çaktırmadan. Hele bazıları oluyo gerçekten güzellikleri göz kamaştırıyo :D Kötü bir şey yapmıyorumdur umarım? :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne anlamda güzellik bunlar :D

• 2ay

Nasıl ne anlamda güzellik? Genel anlamda işte yüz, vücut güzelliği.

• güzele bakmak sevapmış diye :D şaka biyana kızlarda bakıyo bide yandan gülümsüyo aklı sıra tavladım diye :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Kaşar deniyo ona galiba Allah muhafaza etsin insanları öyle çirkeflerden, çok kötüler erkeğide kızıda :)

• iç güdü

0|0
    0|0
  • Gizli gizli değil direk kesiyorum

0|0
    0|0
  • Ben bakmiyorum göz zinasi oluyor. Gerci benim gibi biri baksa ne olacak birinden biri dönüp yüzüme mi gulecek. Yakisikli olup bakmasaydim daha samimi olurdu heralde

0|0
    0|0
    • 2ay

Egolu denir ona :D bir yandan haklısın göz zinası oluyor ben mümkün oldukça bakmamaya uğraşıyorum

• Güzele bakmak sevap derler

0|0
    0|0
  • hoşumuza gidiynuz demek :D

0|0
    0|0
  • kesiyoruz işte :D

0|0
    0|0
  • Ewet burdayım ben

0|0
    0|0
  • Ben hiç bakmıyorum

0|0
    0|0
  • ahahha vay namussuzlar niye kesiyolar seni :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ben de edepli edepli oturuyorum yerimde rahatsız olurum öyle birazcık ben pek bakmam bakana arada kontrol ederim sadece bakıyomu diye :)

• 2ay

1 defa bakarım o da insan gibi ilgiyle bakmam yabancilara gönül eğlendiriyolar çünkü :)

• 2ay

haklısın yabancılara güven olmaz :)

• Sen yakışıklı olunca bakmıyor musun

0|0
    0|0
    • 2ay

Kacamak bakarım ama 1 defa 1 defadan fazla bakmam sonra der aha bana bakiyo kesin etkilendi falan diye gerek yok yani :D

• 2ay

Hayır mesele önüne gelene bakmak değil beğendiği kişiye bakmak

• 2ay

Ama sadece bir kişiye odaklanmak lazım

• Bilmem çekici ya da seksi oldukları icin

0|0
    0|0
  • Ben ho bir bayansa giyimi falan begendiysem bakarim kacamak falan yakalanmamaya çalışırım 😂

0|0
    0|0
  • metroda bakıyorum ben erkeklere bakmaktan daha iyi bilmem :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oo çok oluyo erkeklerin doğasında var😊

1|0
    0|0
  • bakarlar napsınlar :D

0|0
    0|0
  • Baska isin yok mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok gülüm canım sıkıldı soru sorayım dedim sosyalleşiyorum sizlerle birazcık :)

• Bakar ne yapsın sıkılıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...