Erkeklerin otobüslerde ve toplu taşımalarda oturmaları yasaklanmalı kı?

Erkeklerin otobüslerde ve toplu taşımalarda oturmaları yasaklanmalı kı? Sonuçta onlar öküz gibi cüsseli kas yığını ayakta durabilirler. Ancak bizler nariniz duramayız erkekler fedakar olmak zorundadır. Böyle bir yenilik yapılsa ya da kanun rahat etmez miyiz? Koca düşselleriyle oturuyorlar yaşlılara çocuklara kızlara yer vermiyorlar

Erkeklere yasak getirilsin mi?

• Erkeklere otobüslerde oturmak yasaklansın. Ayakta beklesinler.
    21% (18)17% (12)19% (30)Oy Ver
  • Yasaklanmasın. Öküz gibi olmalarına rağmen onlar bile insandır her şeye rağmen
    79% (66)83% (58)81% (124)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
30|57

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf vajinası olduğu için benden üstün bir tarafı olduğu düşünüp ben otururken gözlerime dik dik bakıp yer vermemi bekleyen yellozlardan birisin galiba

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vay arkadaş nedir bu erkeklerin sizin gibi düşünenlerden çektikleri... "Sözde hepimiz eşitiz ya" ne oldu yer vermediler diye hemen hepsi "öküz" mü oldular... Genelleme yapmaktan vazgeçin.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• Zaten oturmuyorum bu pis ülkenin insanlarının poposunu koyduğu yere hayatta oturmam.
    Kürdün oturduğu yere de oturmam zaten.

Hastaneye sıçan kadını düşün o kadın sanmıyorum ki x5 ine binip gitti %99 otobüse bindi ve yaşlı diye yer verdiler heryer bok oldu açıkcası böyle şeyler düşünüyorum tiksiniyorum bu ülkedeki insanlardan ama diyelim rusya

Elimilen yerim dayı elimilen ahajajajajahahajajaahahajahahaha

Bu son söylediğim şakaydı hiç bir yerde oturmayı doğru bulmuyorum insanlar piss

1|1
    1|1
  • At gibi Kızlarımızın da bir yaşlı teyze veya amca
    Hamile ya da kucağında bebek olan bir hemcinsini gördüğünde
    İnek gibi oturmayIP birgün kendisinin de bu duruma geleceğini düşünüp yer vermesini istiyorum kulaklık takıp inek gibi kafasını eğip telefon ile oynamasına 😡😡😡😡sinir oluyorum

0|1
    0|0
  • yaşlı kadın erkek fark etmez yer veririm ama genç bir kıza asla vermem. Benim için bir yerlere gitmiyorsunuz değil mi çok narinseniz evinizden çıkmamalısınız. kimse sizi umursamak zorunda değil.

0|2
    0|0
  • zaten ben burda hep ayakta giderim kızın yanı boşsa bile oturmam utanma olsun saygı olsun belkide kerizimdir ayakta gidecek kadar

0|1
    0|0
  • 1. Bayanın birine yer vermek için kalktım buyur dedim banami asılıyorsun dedi.
    2. Birine daha yer verdim buyur abla dedim ahlaksız vereceksin tabi dedi tekrar oturdum bende :) erkekler öküz de kadinlarda inek o halde sonuç kimse binmesin toplu taşıma hayvanlar için değil sonucta

0|1
    0|0
  • İşinize gelince feministiz dersiniz, işinize gelmeyince tam tersi. Bu da işinize gelmediği noktalardan birisi. Eşitsek her yerde eşitiz.

0|1
    0|0
  • Sen kimsin lan kafana göre yasak koyuyorsun? Aynısını erkekler dese linç edilirdi burda! Pozitif ayrımcılığınız batsın!!!

0|1
    0|0
  • Yaşlıları anladım da genç kızlara neden yer verilmeli? kız oldukları için mi? onlar kızsa biz de erkeğiz

0|1
    0|0
  • Klasik misandrik bir feminist vakasi.

1|0
    0|0
  • Niye senin toton altından mı sen oturacaksın da biz ayakta gideceğiz öyle mi? kaldı ki ben yaşlılar dışında ve hastalar dışında öyle genç kiza yer vermem verince gotü başı ayrı oynuyor asılmış gibi anlıyor ne alakası var insanlık ettik yer verdik halbuki etmeyeceksin ne hali varsa görecek.

0|0
    0|0
  • Koca cüsseli olduğumu nerden çıkardın? Zayıf erkek yok mudur yani? O zaman obez kadınların da oturması yasak olsun. 70 yaşına gelen insanların oksijeni boşa tüketmeleri de yasak olsun. neticede birşey üretmiyorlar birşeye katkıları yok. öldürelim gitsin.
    Böyle bir kafayı nasıl elde ediyosunuz. Hangi maddeyle buluyosunuz anlamıyorum. Ama çok özeniyorum şahsen.

0|0
    0|0
  • davet etme

0|0
    0|0
  • Yemek ye o zaman gücün kuvvetin yerine gelsin. Ya da g. tünün rahatına düşkünsen taksi denen birşey var.

0|0
    0|0
  • Doğru diyosun oturup kalkmak sizin gibi kızların işi!! Erkek hep dik dursun demi hey allahım zorla çaktırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ben bir kadına dolmuşta yer vermiştim sırf kadın diye yani. sonra bu kadın o sıcak havada saçım bozuluyor diye camı kapattı. açmasını söyledim saçım bozuluyor diye açmadı. o günden bu yana yaşlı hamile ve çocuklu bayanlar hariç hiçbir kadına yer vermiyorum

0|0
    0|0
  • birkaç ay öncede tamamen aynı soru noktası virgülüne kadar aynısı sorulmuştu
    troll yapıcaksın bari biraz daha yaratıcı ol yeniliklerle gel bana bune meka? :D dffddf

0|0
    0|0
  • Genelde kadınlara yer veririm

0|0
    0|0
  • Erkekler de sakat kalır, yaşlanır ayrıca çoğu gazi de erkektir. He benim yaşım enerjim var. Böyle gözümün zorlandığını gördüğüm her hanımefendiye yer vermeye çalışıyorum zaten

0|0
    0|0
  • Saçmalamak çok mu uğraşıyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanırım daha önce de benzeri bir soru sormuştun. Ama farklı bir profilden de sorulmuş olabilir. Kesin sendin o soran. Neden taktın sen bu otobüste erkeklerin durumuna? Çok mu otobüste yolculuk yapıyorsun? Ya da erkeklere özel bir gıcığın mı var :)

• Yahu neden bu genelle yapılıyor ben mesela gayet normal oturuyorum hatta bir bayan yanıma oturursa neredeyse kımıldamıyorum.. Herkes bir değil

0|0
    0|0
  • Hiçbir kıza yer vermedim vermeyeceğim ahdim var

0|0
    0|0
  • valla benden küçük te olsa yer veririm kızlara yaşlılara :D :D hamilelere

0|0
    0|0
  • o nasıl anket şıkları ya erkek düşmanı seni

1|1
    0|0
  • Soru tarzin senin ne kadar cirkef oldugunu sergilemekte fazlasiyla yeterli cok fazla cabalamana gerek yok

0|0
    0|0
  • Ahahahahah , bu ne şiddet bu celal. Otobüse bile binmeyelim yürüyerek gidelim :)

0|0
    0|0
  • Kafaya bak laaaa

0|0
    0|0
  • Erkek düşmanı kızlar.. Sizleri ne çok severiz biz anlatamam

0|1
    0|0
  • salak saçma sorularına davet etme mk.

0|0
    0|0
  • Sen Malatyalı mısın?

0|0
    0|0
  • Otobus kullanmam...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 29

• İlk önce üslubunu düzelt.
    Kadınlarda da var şişman olan, cüsseli olan onlar da öküz gibi

0|2
    0|0
  • Ne sacma bir dusunce bu ya senin ne kadar oturmaya hakkin varsa onunda o kadar var hayvan degil onlar

1|0
    0|1
  • Yasaklansin 😁
    Guzel mantık

0|0
    0|0
  • Iyıce sacmalamıssın. Hasta olan var, yaslı olan var, ıs cıkıcı yorgunluktan bıtap dusenler var. ne demek oturmasın. Narınsen taksı tut

0|0
    0|0
  • Salahh salahhh qonusmaaa

0|2
    0|0
  • B dedim

1|0
    0|0
  • Çok saçma bir düşünce sizinki. Bana göre çok yorgun , hasta ve yaşlı kişilere yer verilmeli.

0|1
    0|0
  • Yer vermeli tabi ki ama yaşlı ve hamilelere gazilere. benden önce binmişse oturmuştur bunda bişey yok hasta falan olmadığım sürece yer vermesini beklemem o da insan çünkü. Ama kalkıp yer verse teşekür ederim yer vermedi diye öküz falan denmez yani :D

0|1
    0|0
  • Okuz gibi olmalarına rağmen mi?😂

Bence o tür şeyleri düşünmekten öte kibar olmayı öğrenmelisin kim seni destekler bu üslupla?

0|1
    0|0
  • otursunlar ne var bunda

0|2
    0|0
  • Şort giydigi icin tekme yiyen kadını unuttunuz heralde :D
    Valla oturuyoruz diye yeriz bu sefer tekmeyi tokadı.
    Olmaz :D

0|0
    0|2
  • Lafa gelince "kadin erkek esittir" diyebiliyorsak böyle sacma kanunlara da hayir diyebilmeliyiz

0|1
    0|0
  • Ne istiyonuz ya onlar da insan 😊

0|0
    0|0
  • ne yasaklanması yahu, saçmalamayın

0|1
    0|0
  • Genelde yer veriyorlar. Abartmayalim bence.

0|0
    0|1
  • Saçma sapan şeyler

0|1
    0|0
  • 20 yasinda kizsin ayakta gitsen nolur

0|1
    0|0
  • Yasaklanmasın, onlar da yoruluyor yeri geldiğinde

0|1
    0|0
  • Zaten oturmuyorlarki hep ayakta görüyorum yer veriyorlar

0|1
    0|0
  • Kadinlar ayaktayken onlar oturmasin

0|0
    1|2
  • Niye yasaklansin çok saçma

0|0
    0|0
  • :D Sen erkeklerden ne çektinn bu kadar 2. Seçenege çok güldüm :D CİNSİYET AYRIMCILIĞI YAPMAYALIM..

0|1
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
  • Abartmayın artık ya😂😂

0|0
    0|0
  • Hani kadın-erkek eşitti?

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem yasli hamile cocuklu sakat insan bindiginde kalkin kaldiriinn totolarinizi. camdan bakar gibi yapip gormezden gelmeyin.

0|0
    0|0
  • Hasta olan erkeklerde var tek o yonden bakmamak lazim

0|0
    0|0
  • Neden kendini bu şekilde aşağılıyorsun?

1|0
    0|0
  • Ahaha bu ne ya😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...