Hesaba itiraz edince ölebileceğinizi hiç düşündünüz mü?

Fatih'te gelen hesaba itiraz eden 2 İran'lı turist 6 kişi tarafından dövüldü. Çıkan kavgada bıçaklanan İranlı turistlerden biri yaşamını yitirdi.

Fatih Kemalpaşa Mahallesi’nde geçtiğimiz perşembe günü bir işyeri önünde çıkan kavgada İranlı H. K. (40) ve P. M. (29) bıçaklandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan H. K. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkan polis, İranlı turistlere saldıran 6 kişiyi tespit etti. Yapılan operasyon sonucu saldırganlar gözaltına alındı.

Yapılan incelemede şüphelilerin turistleri kandırarak eğlence mekanlarına götürdükleri, grup halinde ortak hareket ederek müşterilere yüksek fiyatlar çıkarttıkları, fiyata itiraz eden turistleri döverek gasp ettikleri belirlendi. Haklarında "Kasten Yaralama" ve "Kasten Öldürme" suçlarından işlem yapılan şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

http://www.cnnturk.com/turkiye/hesaba-itiraz-eden-turisti-oldurduler

Güncellemeler:
2ay GG

1|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Pavyon, müzikhol, türkü evi.. v. s. adı altında kadın ticareti yapılıp insanların soyulduğu, darp ve hakarete maruz kaldığı yerlerin kapatılmamasında nasıl bir kamu yararı olabilir çok merak ediyorum. yoksa dönen rüşvet çarkının eseri midir onları halena çık olabilmeleri. Reisiniz ne diyor bu işlere ey yönetenlerin destekçileri?

0|1
    0|0
    • 2ay

pavyonları kapatınca ertesi gün CHP liler "Hepimiz konstramatrisiz! eğlence hayatımıza karışamazsınız!" diye gösteri yaparlar.. sonra şakşakçılarıda yüzlerini kapatıp otobüs falan yakarlar.. o yüzden kapatmıyoruz...

• 2ay

Eig için teşekkürler

• 2ay

Ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 12

• İnanılmaz bir olay 😲

0|1
    0|0
  • Bu yüzden hiç hesaba itiraz etmem. Öder çıkarım. 😄

0|1
    0|0
  • Yaa nasıl bir millet olduk biz böyle 2 kuruş fazladan para kazanmak için insanlara şiddet uygulayacak onları kandıracak kadar küçüldük mü gerçekten

0|1
    0|0
  • Vay arkadas! Ne zaman bu kadar adilestik!

0|1
    0|0
  • Ben okdugum butun haberlerin uzerine sunu dusunuyorum hala "insan" var mi ya dunayda

0|1
    0|0
  • Hesaba ıtıraz eden bırı degılım.

0|1
    0|0
  • olabilir burasi Türkiye

0|1
    0|0
  • şu ülkede o kadar gereksiz insan var ki şaşırmamak lazım

0|1
    0|0
  • Sonra neden gelişmiyoruz