İyice paranoyak oldum?

İyice paranoyak oldum? Geçmişimde aldatılma yaşadığım etkisinden halen daha çıkamadım. Kiminle konuşsam ya da bu platformda aldatılma hikayelerini gördükçe inanın paronoyak oldum. Herkesten herşeyden şüpheleniyorum bu konuda. Ne yapacağım bilmiyorum :(

Güncellemeler:
2ay güncel.
2ay güncellll

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikoloğa görün derim, normal değilsiniz. Bana göre kız arkadaşın olması boş bir hevestir. Aldatmaya kadar yolu var.

0|0
    0|2
    • 2ay

Zaten şuanda yok, 3 sene oldu ben bu aldatma olayından sonra ve insanların aldatma eğilim olaylarını gördükten sonra kimseye güvenim kalmadı. Evliliği bile boşverdim. Ama paranoyaklığım devam ediyor :( Günler gittikçe daha kötü oluyorum.

• 2ay

Ulan nesi ergence ben sevgilim olsun mu istiyorum evlenmek mi istiyorum sadece bu paronayklıktan kurtulmak istiyorum bu kadar. Ya yuru git işine ya.

• 2ay

Allah aşkına madem istemiyosun daha neyin paranoyaklığı

• Bir yıkım yaşamıssın ve bunun etkisindesin hala. zamanla geçecektir. Bende bir kızla çikmıştım kız öyle dürüst ve güvenilirdi ki herkesi onun gibi sanmaya başlamıştım. Sırf doğruluğundan dolayı bu kızı aldatmamıştım.

0|1
    0|0
    • 2ay

3 sene oldu ama :( Sen nasıl bulun ki oyle kızı, yalan soyluyormuydu ben yalan söylemeyen birisine bile rastlamadım hep ben doğruyu soyluyordum herşeyde, daha önce söylediği yalanlar hep belli bir sure sonra çıktı yuzume. Arkamdan iş çevirmeler falan bunlarıda hesaba katmıyorum bak. İlişkiye başlamadan önce saf temiz çocuktum, kimsenin kötülüğünü istemiyordum; ilişkiden sonra atom bombasına döndüm. Herşeye ama herşeye sinir olmaya başladım, sinir hastası oldum. Bana gelmez oyle insanlar üstelik çok zor bulunması çok zor evli çocuklu kadınlar bile aldatıyor gizlice neler neler yapıyorlar aklın durur. Güvenemiyorum...

• 2ay

Abartmıyorum bir kişi hayatta yalan söylemez mi bu kız söylemiyordu halende böyle. Böyleleri var merak etme. Sen iyi düşünüyorsan iyi biri karşına çıkacaktır elbet, ben buna inanıyorum.

Yükleniyor...