Kapat

Sürekli özgüven kaybı yaşıyorum aptallaşıyorum hayatla baş edemiyorum. Sizce neden böyle oluyor?

Ruh halimde ve kafa yapımda sürekli dalgalanmalar oluyor. Yaz tatilinde gayet iyiydim Ama daha sonra Okul açıldıktan sonra toplumun önüne çıktıktan sonra özgüvenimi kaybettim ve bakış açımda Hayat anlayışımda değişmeler oldu kötü yönde değişmeler oldu sanki çocuklaşmış gibi hissediyorum kendimi ve zeka seviyem Gerilemiş gibi hayatla eskisi gibi baş edemiyorum. bişeyleri yapmış olmak için yapıyorum cidden istediğim için değil. zihnim açılmıştı ufkum genişlemişti aydınlanmıştım ama tekrar kapandı. bilmiyorum özgüvenimi kaybediyorum ve Canım sıkıldıkça sanki zeka seviyem düşüyor hayatla baş edemiyorum sanki bunun neden olduğunu bilmiyorum ama insan ilişkilerinde aşırı başarısızım. başarısız olan biriyim herşeyde ve bir şeylerin farkına varamıyorum kendimi tanımıyorum hayatı tanımıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. yürüyüşüm konuşmam bile aşırı boynu bükük. sanki özgüvenimi kaybettim Okul açıldıktan sonra bir şeyler oldu onun neden olduğunu Gerçekten bilmiyorum. hayatta çok başarısızım ilişkilerde de başarısızım. bazen özgüvenim geliyor aydınlanıyorum bir şeylerin farkına varıyorum bazen varamıyorum bilmiyorum kişisel gelişim açısından kötüyüm hayata bakış açısı olarak kötüyüm algılarım değişiyor bir şeyleri gözümde büyütüyorum kendim için yaşamıyorum hayattan zevk almasını bilmiyorum. böyle olan insanlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi daha önce de böyle birşey yaşayan atlatan varsa lütfen yazsın. okul açıldıktan sonra tekrar kötü oldum. Bir şeylerin farkına varamıyorum neden böyle Lütfen yardımcı olursanız sevinirim Çünkü artık Ben hayatımı yaşamak istiyorum yaşıtlarım gibi Gezip tozmak eğlenmek istiyorum İçki bile içemiyorum Herşeyden korkuyorum Bilmiyorum neden böyleyim a**** mıyım. bende isterim hayatımı yaşamak. geri kalmak istemiyorum imkanları yaratamıyorum lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen ciddiye alın bu yazımı

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Okuluna odaklan derslerine çalış. gezmek tozmak bunlar boş işler derslerinde başarılı ol. Kızlar başarılı erkeklerı sever

0|0
    0|0
Yükleniyor...